Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

gp logo.jpg

LogowanieSonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 150 gości i 1 użytkownik 
  • princksi68

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 1 użytkownik 
i 3 gości 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 20 maja 2013 20:15

 

IV PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

 

BIEG TRZECI – POLSKA BIEGA

Poprawiony: poniedziałek, 20 maja 2013 20:16
 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 12 maja 2013 18:56

URODZINY TRUCHTACZA

Zawsze omawialiśmy Truchtaczowe imprezy na początku roku, jednak tym razem jakoś to przeoczyliśmy. Czas to nadrobić!

Po pierwsze: urodziny!

Powinniśmy ustalić miejsce i czas. Beata, Bożena i Basia (3xB) zobowiązały się do koordynowania działań związanych z przygotowaniem urodzin. Jeśli chodzi o termin, to myślę że w maju już nie damy rady i powinniśmy się nastawić na czerwiec. Może 15? Ale wszystko zależy od Was!

Jeśli chodzi o miejsce, to chciałem przypomnieć że urodziny odbywały się już w świetlicy ogródków działkowych na Rozalii, w „Siodle” na Morgach oraz ośrodku hipoterapii „Padok”. To ostatnie miejsce jest również do wykorzystania w tym roku, dzięki uprzejmości Michała Stogniewa. Asia obiecała popytać się jeszcze w podobnym ośrodku na Wesołej. Ale, jak pisałem już wyżej: wszystko zależy od Was. Może ktoś ma jakiś świeży pomysł.

W tej sprawie proszę się kontaktować z 3xB ;-)

Po drugie : Mistrzostwa Truchtacza.

Zawody (miejsce i termin) oraz koordynator pilnie poszukiwani. Na chwilę obecną,wszelkie sugestie proszę kierować do mnie. Sprawę proszę traktować jako pilną, o ile chcemy mieć taką wewnętrzną rywalizację.

Jacek Księżyk

Poprawiony: niedziela, 12 maja 2013 18:57
 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 12 maja 2013 18:46

Kraków po raz czwarty!!!

Kraków to szczególne miejsce, zwłaszcza na mapie moich maratonów. Tutaj zaczynałem swoją przygodę z tym królewskim dystansem. W 2008r. pierwszy raz odważyłem się stanąć na starcie najdłuższego, olimpijskiego biegu. Kosztowało mnie to dwa lata przygotowań, i choć dzisiaj jestem zdania że było to o pół roku za szybko, to wtedy mimo bólu, halucynacji i skrajnego wyczerpania ukończyłem bieg w czasie 3,52,18. Dla amatora, to zupełnie niezłe otwarcie, choć jak wcześniej napisałem, w wypadku tego dystansu nie ma się co spieszyć ze startem. Trzeba się przygotować mądrze i z głową, a przede wszystkim mieć duuużo wybieganych kilometrów. Mam takie wrażenie, że wraz z modą na bieganie, Polacy myślą tylko o MARATONIE. Inny dystans jest mało atrakcyjny. Jak biegać, to tylko ten dystans. No cóż… każdemu wolno popełniać swoje błędy. Ja byłem o krok od tego, ale mnie się udało. Dzisiaj, jak ktoś by mnie posłuchał, to chciałbym przestrzec przed zbyt szybkim mierzeniem się z tym dystansem. Ten pierwszy maraton będzie mi się zawsze kojarzył z przekraczaniem granic własnych możliwości, jak również z towarzyszącym temu efektem halucynacji ( chyba już wszystkim opowiadałem jak biegło ze mną pół kromki chleba ;-) ).

Poprawiony: niedziela, 12 maja 2013 18:50
 
Wpisany przez katan tomasz   
wtorek, 23 kwietnia 2013 15:47

 

Podziękowanie 

za prawie 5 lat pracy, wsparcia i współdziałania

w tworzeniu i rozwoju

Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice 

 

 

 

 
Wpisany przez katan tomasz   
wtorek, 23 kwietnia 2013 15:28

Nowy Zarząd

Stowarzyszenia

Truchtacz Mysłowice

 

 

 

 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 15 kwietnia 2013 22:44

 

IV PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

 

 

WYNIKI PO DWÓCH BIEGACH

Poprawiony: niedziela, 21 kwietnia 2013 20:48
 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 14 kwietnia 2013 22:00

 

IV PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG DRUGI – WIOSENNY

Poprawiony: niedziela, 21 kwietnia 2013 20:40
 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
czwartek, 11 kwietnia 2013 21:49

WALNE ZGROMADZENIE STOWARZYSZENIA

Wczoraj na spotkaniu Truchtaczowym, w gronie zarządu oraz osób obecnych ustaliliśmy termin zebrania sprawozdawczo-wyborczego.

W poniedziałek 22 kwietnia o godzinie 18.00, zapraszamy wszystkich członków stowarzyszenia na zebranie, które odbędzie się w szkole podstawowej nr 1 w Mysłowicach ul. Wielka Skotnica 2 ( stałe miejsce zebrań Truchtaczy )

Tematy które muszą i powinny być poruszone na zebraniu :

· Wybór nowego zarządu oraz komisji rewizyjnej

· Dyskusja nad kształtem stowarzyszenia – czy zmiany są potrzebne - konieczne - nieuniknione ?

· Plan działania na sezon 2013

Jest to jedno z najważniejszych spotkań klubowych. Będziemy mogli podsumować pięć lat działalności klubu, ale przede wszystkim będziemy musieli podjąć wiążące decyzje dotyczące przyszłości klubu. Nie trzeba więc chyba przypominać że obecność na spotkaniu jest bardzo ważna. Decydujemy o naszej przyszłości. Brak kworum, lub niepodjęcie decyzji w pierwszym i drugim punkcie, może skutkować rozwiązaniem stowarzyszenia. W klubie działamy dla przyjemności i z własnej nieprzymuszonej woli, jednak powinniśmy czuć się za Stowarzyszenie odpowiedzialni i mieć odwagę podejmować nawet trudne decyzje.

Z upoważnienia zarządu Jacek Księżyk

Poprawiony: środa, 17 kwietnia 2013 20:41
 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 18 marca 2013 21:03

Dwunastogodzinny Bieg Sztafetowy w Bochni 2013

Obowiązek wobec rodziny spełniony, zjazd do kopalni zaliczony, szychta zrobiona. I to z nadgodzinami !

Cała moja rodzina pracowała w górnictwie, a ja, poza krótkim epizodem jako rzemieślnik, spędziłem blisko ćwierć wieku w mundurze. Teraz mogę spojrzeć swojemu ojcu prosto w oczy i … powiedzieć : przepracowaliśmy swoje pod ziemią ;-)

 

Poprawiony: poniedziałek, 18 marca 2013 21:04
 
Wpisany przez Marian Jarosz   
środa, 13 marca 2013 15:02

 

Biegówki 2013

 

Na naszym forum miałem propozycję abym opisał moje starty w Estonii i w Finlandii. Bardzo chętnie, ale będzie to opis mojego sezonu na biegówkach 2012-2013. Początek nie był ciekawy, grudzień brak warunków na narty biegowe , ostatnie moje starty to jeszcze starty w biegach ulicznych (Strzelce Opolskie, Katowice i Kraków). Nowy rok zacząłem od dwóch ambitnych pobytów na basenie w Jaworznie i treningu z Henrykiem na Wesołej (ten trening w którym Henryk pomylił godzinę rozpoczęcia treningu). Piszę o tym bo od tego się zaczęło, tzn. miałem kłopoty ze zdrowiem ( kaszel, oskrzela, kłopoty z oddychaniem). Przyszedł festiwal FSM a ja ciągle chory. W czasie festiwalu zaproponowano mi organizację biegów dla dzieci.  Dwa dni przed biegiem pojechałem do szkoły aby zobaczyć warunki w jakich przyjdzie mi organizować te zawody. Nie wyglądało to najlepiej , doszedłem do wniosku, że tych biegów nie mogę organizować w miejscu zaproponowanym przez Tomka tzn. przy boisku Górnika Wesoła ze względu na odległość od biura zawodów i bezpieczeństwo startujących dzieci.  

 

Poprawiony: środa, 13 marca 2013 15:27
 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 10 lutego 2013 21:14

IV PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

 

 

BIEG PIERWSZY – ZIMOWY

Poprawiony: poniedziałek, 11 lutego 2013 21:05
 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
sobota, 09 lutego 2013 22:38

IV GP Mysłowic, Bieg Pierwszy - Zimowy

Bieg się już zakończył, ale dalej jestem pod wrażeniem, ponieważ te zawody były pod wieloma względami rekordowe. Dziękuję wszystkim zawodnikom za przybycie i sportową walkę na trasie. Dziękuję również wszystkim osobom które pomagały przy biegu i przyczyniły się do jego uatrakcyjnienia i usmakowienia http://biegajznami.pl/components/com_kunena/template/prosty/images/emoticons/wink.png. Ja już się w tej chwili zabieram do obróbki wyników i opisu zawodów. No cóż : dużo Was biegało, więc teraz dużo pracy mnie czeka http://biegajznami.pl/components/com_kunena/template/prosty/images/emoticons/wink.png

 

Poprawiony: sobota, 09 lutego 2013 22:42
 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
środa, 30 stycznia 2013 23:10

REGULAMIN

IV PRZEŁAJOWEGO GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR „TRUCHTACZA”

 

SEZON 2013

Poprawiony: środa, 30 stycznia 2013 23:10
 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 następna > ostatnia >>

Strona 23 z 26
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack