Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
czwartek, 18 czerwca 2020 15:14

#gaszynchallenge w wersji Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice

   Stowarzyszenie Truchtacz Mysłowice dołącza się do akcji pomocy Wojtusiowi, choremu na SMA. Akcja polega na tym, że nominowane osoby lub grupy muszą wykonać 10 pompek mężczyźni lub 10 przysiadów kobiety i po wykonaniu wpłacić minimum 5 zł na rzecz małego chłopca. Kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne grupy lub osoby, które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania.

   Nominację do wzięcia udziału w akcji o bardzo szczytnym celu otrzymaliśmy od @MorsHubertusMysłowice – z niewielkim opóźnieniem (ze względu na dłuuuugi weekend) podjęliśmy wyzwanie i zebraliśmy pieniądze aby wesprzeć Wojtusia w walce o życie i zdrowie.

LINK DO ZBIÓRKI:

https://www.siepomaga.pl/wojtus

   Jest nam niezmiernie miło, że wspólnie mogliśmy wesprzeć tak szlachetną inicjatywę. Stowarzyszenie TM zawsze jest otwarte na tego typu inicjatywy i w przeszłości wielokrotnie włączaliśmy się w akcje pomocowe oraz charytatywne! Wojtusiowi, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia a do dalszej pomocy nominujemy:

@Harpagan Sosnowiec

@Pogoria Biega

@Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Oświęcimiu – pływanie

 

Jak widać na załączonym powyżej obrazku, Truchtacz wpłaty już dokonał a pod poniższym linkiem, można się przekonać jak wywiązał się z zadania fizycznego:

Profil firmowy (FB): www.facebook.com/truchtacze

 

 

 

Życzymy powodzenia!

Stowarzyszenie Truchtacz Mysłowice

Poprawiony: czwartek, 18 czerwca 2020 15:24
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack