Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

rcu.jpg

LogowanieSzukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 7 guests online
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Księżyk Jacek   
piątek, 04 września 2020 15:54

Drodzy Biegacze

   Niestety, moje optymistyczne i mocno życzeniowe myślenie o powrocie GP i zorganizowaniu etapów powakacyjnych, okazało się nierealne! Pod koniec wakacji przeprowadziłem ankietę wśród Truchtaczy, dotyczącą naszych zawodów. Wynik był mniej więcej 50/50, jednak zdecydowana część klubowiczów pracująca przy obsłudze biegu opowiedziała się negatywnie. Myślę, że jest to związane z tym, że o ile udział w zawodach wiąże się z niedużym zagrożeniem, to w odczuciu osób z obsługi zagrożenie wzrasta wielokrotnie.

   Mam nadzieję, że wyrazicie duże zrozumienie dla nas, organizatorów i przyjmiecie to z wyrozumiałością! Przez dziesięć sezonów, pracowaliśmy społecznie na nasz wizerunek i jakość tworzonego przez nas wydarzenia. Nie chcielibyśmy, aby jakikolwiek czynnik zewnętrzny zaważył na Waszej, dobrej ocenie organizowanych przez Truchtaczy zawodów. Z drugiej strony, jest to podyktowane przede wszystkim troską o Wasze bezpieczeństwo.

   Co do październikowych zawodów, decyzję w gronie klubu, podejmiemy pod koniec września. Mam nadzieję, że przynajmniej jeszcze raz w sezonie 2020, spotkamy się na trasie GP.

   O wszystkich, podjętych przez Stowarzyszenie decyzjach związanych z GP, postaram się Was informować na bieżąco.

- Jacek Księżyk.

J.Ksi.

30

Poprawiony: piątek, 04 września 2020 16:01
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack