Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

LogowanieSzukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 19 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
piątek, 04 września 2020 15:54

Drodzy Biegacze

   Niestety, moje optymistyczne i mocno życzeniowe myślenie o powrocie GP i zorganizowaniu etapów powakacyjnych, okazało się nierealne! Pod koniec wakacji przeprowadziłem ankietę wśród Truchtaczy, dotyczącą naszych zawodów. Wynik był mniej więcej 50/50, jednak zdecydowana część klubowiczów pracująca przy obsłudze biegu opowiedziała się negatywnie. Myślę, że jest to związane z tym, że o ile udział w zawodach wiąże się z niedużym zagrożeniem, to w odczuciu osób z obsługi zagrożenie wzrasta wielokrotnie.

   Mam nadzieję, że wyrazicie duże zrozumienie dla nas, organizatorów i przyjmiecie to z wyrozumiałością! Przez dziesięć sezonów, pracowaliśmy społecznie na nasz wizerunek i jakość tworzonego przez nas wydarzenia. Nie chcielibyśmy, aby jakikolwiek czynnik zewnętrzny zaważył na Waszej, dobrej ocenie organizowanych przez Truchtaczy zawodów. Z drugiej strony, jest to podyktowane przede wszystkim troską o Wasze bezpieczeństwo.

   Co do październikowych zawodów, decyzję w gronie klubu, podejmiemy pod koniec września. Mam nadzieję, że przynajmniej jeszcze raz w sezonie 2020, spotkamy się na trasie GP.

   O wszystkich, podjętych przez Stowarzyszenie decyzjach związanych z GP, postaram się Was informować na bieżąco.

- Jacek Księżyk.

J.Ksi.

30

Poprawiony: piątek, 04 września 2020 16:01
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack