Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
piątek, 13 listopada 2020 21:29

11-sty Listopada

 

Święto Niepodległości

 

   Jedenastego dnia, jedenastego miesiąca o godzinie jedenastej jedenaście, wyruszyliśmy na jedenastokilometrową trasę… Ale wcale nie tak mieliśmy uczcić Święto Niepodległości…

 

   Od samego początku istnienia Klubu, członkowie Stowarzyszenia nie tylko aktywnie brali udział w zawodach sportowych, ale również organizowali imprezy integrujące środowisko Truchtaczy i Truchtaczolubnych. Pierwszy wspólny wyjazd zorganizowaliśmy w listopadzie 2008 roku i od tego czasu, nie było roku, abyśmy razem nie spędzali 11-stego listopada. Po tych kilkunastu latach, jest to już taka nasza „święta” tradycja.

 

   W ciągu roku, startujemy w różnych zawodach sportowych, organizujemy kilka ciekawych imprez, ale tak naprawdę, to z wielkim utęsknieniem czekamy na wyjazd na „Zakończenie Sezonu”! Razem z Truchtaczami często wybierają się też osoby wspierające Klub i nasze GP. Program takiego wyjazdu jest niezmienny od lat: start w którymś z biegów niepodległościowych, wyprawa w wyższe, lub niższe górki, wspólny trening (NW i biegowy). Jednak najważniejszy jest chyba turniej tenisa stołowego! W otwartych mistrzostwach Truchtacza puchar zdobywali: m.in. Marian Jarosz, Jarek Hornik, Grześ Stolecki, Zdzisław Szymczyna a ostatnią triumfatorką jest Basia Księżyk. I niestety, ze względu na obecną, nienormalną sytuację, nie mamy sposobności powalczyć o to trofeum a Basia kolejny rok pozostaje niepokonana ;-)

 

   W tym roku, po raz pierwszy nie udało się wyjechać. Zorganizować … daliśmy radę, ale nie dano nam możliwości sfinalizować wyjazdu! Wierzę jednak, że będzie jeszcze pięknie i w przyszłym roku powetujemy sobie ten wyjazd.

 

   … a tymczasem, w bardzo okrojonym liczebnie składzie, 11 listopada świętowaliśmy Dzień Niepodległości na Rozalce (w imieniu Truchtaczy: Basia, Marta, Piotrek i Jacek).

 

Poniżej zdjęcia z lat poprzednich:

 

 

 

 

 

J. Ksi.

36

Poprawiony: piątek, 13 listopada 2020 21:51
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack