Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
poniedziałek, 07 grudnia 2020 22:00

Finał XI Grand Prix Mysłowic

 

 

    Ten rok jest postawiony na głowie, więc i tegoroczny finał GP nie był zwyczajny. Z siedmiu biegów zaplanowanych w sezonie 2020, udało się nam zorganizować jedynie zawody lutowe. Cóż z tego, że cieszyliśmy się z rekordowej frekwencji, kiedy był to „łabędzi śpiew” XI GP. Nikt z nas nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Przez chwilę liczyłem, że o ile zrezygnujemy z wiosennych biegów, to powakacyjne zawody, odbędą się bez przeszkód … no chociaż finał uda się nam rozegrać! Niestety! Żadnym pocieszeniem jest fakt, iż znaleźliśmy się w towarzystwie większości organizatorów biegów w całym kraju, borykających się z koronaproblemem. Szkoda tego roku, żal całego sezonu! Jednak ja jestem niepoprawnym optymistą i mam nadzieję, że XII GP będzie zdecydowanie bardziej intensywne. Prawdopodobny start kolejnej edycji, przewidujemy ok. 20 lutego. Oczywiście, jeśli będzie światełko w tunelu zapowiadające powrót do normalności!

 

   A tymczasem, w minioną sobotę, w terminie finalnego biegu XI GP, zupełnie przypadkowo i spontanicznie, grupa Truchtaczy spotkała się na trasie naszych zawodów. Oczywiście w naszym bieganiu nie było żadnego elementu rywalizacji! Były za to pogaduchy, rozmowy, ploteczki, dyskusje… Bardzo się za sobą stęskniliśmy. Ten rok, można by powiedzieć emocjonalnie nas wypłukał. Bo Truchtacz, to nie tylko grupa sportowców, ale przede wszystkim, kochana, czasami nieco dziwna, jednak sympatyczna rodzina ;-)

 

   Poniżej fotorelacja z tego dziwnego Finału GP autorstwa Mariana, Leny i moja. Dziękuję Wam Truchtacze za to, że byliście i jesteście! A Basi i Karolowi za ciasto, kreple i herbatę.

 

   Mieliśmy też zupełnie niezapowiedziane, niespodziewane odwiedziny przedstawiciela naszego zaprzyjaźnionego Morsa Hubertus ;-)

 

   Do zobaczenia, w lepszych czasach … ale na tej samej trasie!!!

 

 

 

J. Ksi.

foto: Marian, Lena, Jacek ...

39

Poprawiony: poniedziałek, 07 grudnia 2020 23:54
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack