Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
niedziela, 31 stycznia 2021 12:46

 

Sobotni Trening Truchtaczowy

.

2021-01-30

 

 

   Dzisiaj mieliśmy mały jubileusz!!! Piąta sobota 2021 roku i tym samym piąty trening Truchtacza. Widać, że sprawia nam przyjemność wspólne bieganie. Taki swego rodzaju powrót do korzeni. Od tego przecież zaczynaliśmy a gdzieś po drodze zostało to zagubione. Miejmy jednak nadzieję, że idzie nowe! Zawiązała się mniej więcej stała grupa chętnych na wspólne sobotnie, biegowe spotkania i tego się trzymajmy. Dzisiaj brakowało nam kilkoro Truchtaczy, ale ze względów służbowo – zdrowotnych zostali usprawiedliwieni ;-)  .

   Przez cały tydzień były na Rozalce świetne warunki biegowe, jednak dzisiaj trasa nieco rozmokła i woda momentami dawała się mocno we znaki. Nie było, jednakże tragicznie i nie ma co narzekać! Ważne, że było bezpiecznie.

   Dzisiaj grupę NW zasilił Marian. Powodem podobno nie było mniejsze tempo treningu, ale chęć obfotografowania Truchtaczek ;-) , czyli Basi, Bożeny oraz w wersji spacerowej: Joli i Angeliki wraz z Olkiem. Biegowo na trasie zaprezentowali się Marek, Janusz, Adam i w wersji nieco spokojniejszej: Werner oraz ja! Trasa na Rozalce sprzyja temu, że można ją dostosowywać do różnych poziomów wytrenowania, więc nie mieliśmy żadnego problemu, aby wystartować razem a jednocześnie o jednej godzinie zameldować się na mecie.

   Styczeń można uznać za udany w przypadku wspólnych treningów Truchtaczowych. Mam nadzieję, że luty wcale nie będzie gorszy! Następnym razem widzimy się na Rozalce 6 lutego (oczywiście sobota!) o godz. 11:00. Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciały by pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! ;-) .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto: Marian, Jacek …

J. Ksi.

Poprawiony: sobota, 20 marca 2021 22:37
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack