Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
sobota, 20 lutego 2021 21:23

 

Sobotni Trening Truchtaczowy

 

2021-02-20

 

   Tym razem sobotnie spotkanie Truchtaczy było dosyć kameralne. Choć pogoda dzisiaj dopisała bardzo, może przyszło jakieś takie sobotnie rozleniwienie i Truchtaczy niewielu zameldowało się na Rozalce. A szkoda! Na trasie było przepięknie, choć należało bardzo uważać, bo podłoże miejscami było nieprzewidywalne i niebezpieczne. Tempo było mocno rekreacyjne, bardziej cieszyliśmy się okolicznościami przyrody i spotkaniem z przyjaciółmi a mniej przykładaliśmy się do tego, aby mocno pobiegać.

   Na trasę wyruszyliśmy jak zwykle w dwóch grupach, czyli NW w składzie Basia i Bożena oraz biegowej: Marian, Werner i ja. Udało nam się przetruchtać niespełna dziesięć kilometrów a w sumie zajęło nam to ok 65 min. Może i bez szaleństwa, ale z dużą przyjemnością  ;-)   .

   Następna okazja do wspólnego Truchtania już za tydzień. Widzimy się na Rozalce, 27 lutego (oczywiście sobota!) o godz. 11:00. Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie!  ;-)   .

 

 

 

 

 

 

foto: Marian, Jacek …

J. Ksi.

Poprawiony: sobota, 20 marca 2021 22:36
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack