Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
środa, 03 marca 2021 18:40

 

Sobotni Trening Truchtaczowy

 

2021-02-27

 

   Z niewielkim opóźnieniem, niemniej jednak z dużą przyjemnością przedstawiam krótką informację o Sobotnim Treningu Truchtaczowym:

   Ostatnie lutowe spotkanie na Rozalce nie było jeszcze wiosenne, ale na pewno dalekie było od tych kilku ostatnich śnieżno-lodowych treningów. Tym razem sobotnie bieganko więcej miało z taplania się w błocie a mniej z bieganiem po śnieżnych trasach. Nie było nam to jednak straszne, bo była nas moc!

   Po niewielkiej ubiegłotygodniowej frekwencji, tym razem wielu Truchtaczy zameldowało się na Rozalce! Grupa NW prowadzona jak zwykle przez Bożenę i Basię wsparta został przez Anię, Kubę i Kamila. Biegacze jak zwykle ruszyli jedną, zwartą grupą, jednak dostosowując tempo do swoich możliwości, po ok. 2 km. rozdzieliliśmy się. Szybkobiegacze, czyli Janusz i Marek pobiegli swoją trasą. Werner wybrał trasę o płaskim profilu. Ja natomiast poprowadziłem nieco wolniejszych biegaczy ścieżkami o dużo większym stopniu przewyższenia. Tempo było rekreacyjne, jednak dużo szybsze niż to z ubiegłego tygodnia. Dystans wybiegaliśmy bardzo podobny, tzn. +- 10 km. A w grupie, poza mną, udział wzięli: Iza, Michał, Piotrek oraz Darek ;-) .

   Następna okazja do wspólnego, marcowego Truchtania będzie już za tydzień. Widzimy się na Rozalce, 6 marca (oczywiście sobota!) o godz. 11:00. Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! ;-) .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto: Ania, Jacek …

J. Ksi.

10.

Poprawiony: sobota, 20 marca 2021 22:36
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack