Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
sobota, 06 marca 2021 23:55

 

Sobotni Trening Truchtaczowy

 

2021-03-06

 

 

 

   Dzisiejszy trening był treningiem jubileuszowym. Po raz dziesiąty udało się nam spotkać na wspólnym weekendowym truchtaniu w tym roku! Tak sobie planowałem, że w tę sobotę zaczniemy szukać Pani Wiosny a niestety musieliśmy jeszcze uciekać przed Zimą ;-)

   Niewielki przymrozek sprawił, że błoto, które było koszmarem w czasie ostatnich kilku dni, dzisiaj nie było takie uciążliwe a trasa nawet przyjemna. Dodatkowo szadź otulająca drzewa, robiła piękną, zimową atmosferę. I choć było pięknie, to mam nadzieję, że zima pójdzie w końcu w swoim kierunku i zrobi miejsce wiosence!  

   Tym razem liczna grupa Truchtaczy przybyła na Rozalkę! Po raz pierwszy od dawna grupę NW wspomogła dzisiaj Beata oraz jak zwykle obecne były Bożena, Basia i Ania! Kuba i Kamil, tym razem biegali pod opieką Wernera. Pozostali biegacze dostosowując tempo do swoich możliwości, truchtali w dwóch grupach. Marek razem z Dariuszem pobiegli swoją trasą. Michał, Marian oraz ja utrzymując tempo rekreacyjne, wybiegaliśmy dystans ok. 10 km. ;-)

   Kolejna okazja do szukania Wiosny i wspólnego Truchtania będzie już za tydzień. Widzimy się na Rozalce, 13 marca (oczywiście sobota!) o godz. 11:00. Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! ;-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto: Ania, Marian, Jacek …

J. Ksi.

Poprawiony: sobota, 20 marca 2021 22:35
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack