Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
niedziela, 28 marca 2021 14:40

 

Sobotni Trening Truchtaczowy

 

2021-03-27

 

 

   Szczęśliwa trzynastka! Ostatni marcowy trening, choć trzynasty w tym roku, okazał się bardzo udany. Na Rozalkę przybyli stali uczestnicy Truchtaczowych spotkań. Również Pani Wiosna odwiedziła nas z ciepłymi promieniami marcowego słońca ;-) .

 

 Po zeszłotygodniowym śniegu i błocie, które było obecne w ciągu kilku ostatnich dni, nie pozostał już prawie ślad. Biegało się bardzo dobrze. Dzisiaj indywidualnie trenowali Werner i Marian. W głównej grupie biegowej wzięli udział: Janusz, Marek, Darek oraz ja. Dla mnie było to nieliche wyzwanie, ale dzięki wyrozumiałości moich kolegów, dałem radę ;-) . Grupę NW reprezentowały dzisiaj Jola, Basia oraz Bożena z Bonusem.

 

   Jak zwykle wspólne bieganie trwało ok. godziny a przebyty dystans wynosił mniej więcej 10 km. W przypadku NW to było +- połowa tego dystansu.

 

   UWAGA!!!  W następną sobotę (3 kwietnia!!!), nie odbędzie się Sobotni Trening Truchtaczowy!!! Powodów można doszukać się wielu, ale przyjmijmy, iż jest to Wielka Sobota … i tyle!

 

   … przypomniało mi się również, że dwa dni później jest „Lany Poniedziałek” a długoterminowa prognoza pogody przewiduje o godzinie 11:00 wielkie lanie ;-) .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto: Jacek …

J. Ksi.

15

Poprawiony: niedziela, 28 marca 2021 14:51
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack