Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
czwartek, 08 kwietnia 2021 20:08

 

Wielkanocne Spalanie Kalorii

 

2021-04-05

 

 

   Tym razem nie w sobotę, ale w poniedziałek wielkanocny, Truchtacze wraz z przyjaciółmi spotkali się na Świątecznym Spalaniu Kalorii. To już wieloletnia tradycja, że spotykamy się w drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Oczywiście, aby wspólnie pobiegać, ale również nie zapominamy o śmigusie-dyngusie ;-) .

 

   Pomimo wahań temperatury, pogoda nam dopisała. Piękny i słoneczny poniedziałek wielkanocny, sprzyjał spotkaniu na łonie natury. W odróżnieniu od Sobotnich Treningów Truchtaczowych, na Świąteczne Spalanie Kalorii przychodzi zawsze dużo więcej osób. Nie inaczej było i tym razem! Grupa NW, tym razem poszerzona o wersję świąteczno-spacerową, była wyjątkowo liczna: Celina, Klaudia, Grażyna, Beata, Basia, Bożena          (i Bonus!) oraz Ania, Kuba, Kamil, Lena, Adam (1), Adam (2) wraz z Olkiem i Angelika z Portosem.

 

   Biegacze nieco mniej liczni, za to wyraźnie szybsi pokonali trasę ok. 10 km w składzie: Claire, Matylda, Werner, Michał, Marian, Piotrek oraz ja. Grupa NW w tym samym czasie zaliczyła mniej więcej połowę tego dystansu. ;-) .

 

   Następna okazja do wspólnego Truchtania już za kilka dni. Widzimy się na Rozalce, 10 kwietnia (oczywiście sobota!) o godz. 11:00. Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać             i pokijkować w fajnej grupie! ;-) .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto: Ania, Celina, Adam. Marian, Jacek …

J. Ksi.

Poprawiony: sobota, 10 kwietnia 2021 21:37
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack