Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
sobota, 10 kwietnia 2021 20:56

 

Sobotni Trening Truchtaczowy

 

2021-04-10

 

 

   Skończyło się „lanie wody” i w pierwszym, poświątecznym Sobotnim Treningu Truchtaczowym spotkaliśmy się w bardzo kameralnym gronie. Pogoda dzisiaj dopisała na „5” a Wiosna zagościła już na Rozalce chyba na stałe! Aż chciało się biegać!!!

 

   Na trasę ruszyliśmy w dwóch grupach. Kijkarki (NW) czyli Basia i Bożena wraz z Bonusem miały towarzystwo w osobie Mariana, który oprócz marszu, zajmował się również trudną sztuką fotografowania przyrody.

 

   Biegacze w składzie: Marek, Piotrek i ja, dosyć szybkim, równym tempem (przynajmniej dla mnie ;-) ) wyruszyli na leśne ścieżki. Chwilę po nas, na indywidualne bieganko zdecydował się Werner. Nasz dzisiejszy dystans, to ok. dziesięciu kilometrów, przebiegniętych w czasie poniżej jednej godziny. Grupa NW w tym samym czasie zaliczyła jak zwykle około połowę tego dystansu. ;-)  !

 

   Następna okazja do wspólnego Truchtania, będzie już za tydzień. Widzimy się na Rozalce, 17 kwietnia (oczywiście sobota!) o godz. 11:00. Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! ;-) .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto: Marian, Jacek …

J. Ksi.

Poprawiony: sobota, 10 kwietnia 2021 21:14
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack