Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
sobota, 17 kwietnia 2021 23:10

 

Sobotni Trening Truchtaczowy

 

2021-04-17

 

 

   … a w zeszłym tygodniu było tak pięknie! I co to komu przeszkadzało! Kwiecień-plecień mocno namieszał w pogodzie a Pani Wiosna chyba wzięła sobie urlop. Miejmy nadzieję, że niedługi ten urlop i już następnym razem będzie z nami na Rozalce. No chyba że … jakieś bałwany nam Ją uprowadziły?

 

   Tymczasem na trasę ruszyliśmy jak zwykle w dwóch grupach. Kijkarki (NW) czyli Basia i Bożena wraz z Bonusem, i w towarzystwie Joli i Stasia w tempie rekreacyjnym a momentami nawet spacerowym. Mimo iż niespiesznie, to swoją trasę pokonały!

 

   W drugiej grupie, biegacze w składzie: Marek, Janusz, Darek, Werner oraz gościnnie Matylda        i Krzysiek i również ja, pokonaliśmy tradycyjnie ok. dziesięciu kilometrów. Indywidualnie biegał dzisiaj Piotrek. Całość zajęła nam nieco ponad godzinę. Grupa NW w tym samym czasie zaliczyła jak zwykle około połowę tego dystansu. ;-)   !

 

   Następna okazja do wspólnego Truchtania, będzie już za tydzień. Widzimy się na Rozalce po raz ostatni w tym miesiącu, 24 kwietnia (oczywiście sobota!) o godz. 11:00. Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! ;-)   .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto: Jacek …

J. Ksi.

Poprawiony: sobota, 17 kwietnia 2021 23:27
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack