Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
sobota, 01 maja 2021 20:24

 

Sobotni Trening Truchtaczowy

 

2021-05-01

 

 

 

   Niech się święci 1-szy Maja! I Truchtacze w ten dzień świąteczny, jako ludzie dobrej roboty, uczcili Święto Pracy, rozpoczynając kolejny, szósty już miesiąc wspólnych sobotnich treningów klubowych.

 

   Choć pogoda nie zapowiadała się majowa, wiosenna a raczej przeciwnie, nic nie powstrzymało Truchtaczy przed udziałem we wspólnym spotkaniu. Przed samym startem udało się nam ustalić kilka ważnych spraw klubowych a potem wyruszyliśmy na trasę. Osobno oczywiście dziewczyny w wersji NW, czyli Jola, Basia i Bożena z Bonusem, i choć tempo było dosyć rekreacyjne, pokonały ok. 5 km.

 

   Dzisiaj w teamie biegowym uczestniczyli: Janusz, Marek, Werner, Marian i ja. Początek trasy jak zwykle przebyliśmy wspólnie, by jednak po pewnym czasie rozbiec się w różnych kierunkach naszej Rozalkowej trasy. Po drodze udało się nam spotkać, nieco tylko spóźnionego na starcie Krzyśka;-)  ! Czas biegania wahał się jak zwykle w granicach 60 – 70 minut. Mój dystans wyniósł niespełna 10 km.

 

   Następna okazja do wspólnego Truchtania, będzie już w najbliższą sobotę (no chyba że bardzo by się nam chciało w trzeciomajowy poniedziałek ;-)   ). Widzimy się na Rozalce, 8 maja o godz. 11:00. Jednakże tym razem, spotkanie rozpoczniemy od akcji ekologicznej. Chcielibyśmy posprzątać okolice parkingu przy ogródkach działkowych. Na trasę wystartujemy z 40, może 60 minutowym opóźnieniem. Koordynatorem akcji ekologicznej a równocześnie łącznikiem z Zakładem Oczyszczania Miasta, jest Marian Jarosz. Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! ;-)   .

 

 

 

 

 

foto: Jacek …

J. Ksi.

Poprawiony: sobota, 01 maja 2021 21:01
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack