Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
sobota, 15 maja 2021 21:26

 

Sobotni Trening Truchtaczowy

 

2021-05-15

 

sesja wyjazdowa: Wesoła Fala

 

 

   Dzisiaj, pod wieloma względami był to wyjątkowy trening. Po pierwsze, spotkaliśmy się po raz dwudziesty na sobotnim bieganiu. Po drugie, wyruszyliśmy poza naszą Rozalkę i trenowaliśmy na Wesołej, w przepięknych leśnych terenach rezerwatu bukowego. Wreszcie po trzecie, spotkanie mogliśmy zakończyć, nie kawą z termosu, ale jak „cywilizowani ludzie” usiąść przy stoliku w kawiarni!  

 

   Tym razem grupa NW i biegacze wspomagani byli przez frakcję kolarstwa przełajowego w osobie zaprzyjaźnionego Adama, który towarzyszył dziewczynom na ich trasie. Jola, Basia, Beata i Bożena wraz Bonusem przedreptały ok. 5 km trasy nad zalewem. Grupa biegowa to jak zwykle: Janusz, Marek, Werner, Marian i ja oraz dzisiaj dodatkowo Darek.

 

Rozpoczęliśmy bieganie trasą Biegu Spełnionych Marzeń, który w pierwszych edycjach był organizowany przez nasze Stowarzyszenie! To było coś fajnego, przypomnieć sobie te czasy ;-) . Oczywiście musieliśmy trochę improwizować z trasą, ponieważ na bieganie przewidzieliśmy ok 60 minut. Dystans wyniósł niespełna 10 km.

 

   Po treningu, można było wedle upodobań popływać lub chociażby tylko zamoczyć się w wiosennym Zalewie ;-) .   I wreszcie finisz: kawa w „Leśnej Przystani nad Zalewem”! Niby drobiazg a pyszczki nam się śmiały od ucha do ucha! Na Rozalce, co prawda nie ma takich możliwości, ale co jakiś czas będziemy organizować sesje wyjazdowe, to i może takie kawowe spotkania, też staną się regułą!

 

   Następna okazja do wspólnego Truchtania, będzie już w najbliższą sobotę. Widzimy się na Rozalce, 22 maja o godz. 11:00. Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! ;-) .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto: Marian, Adam, Jacek …

J. Ksi.

Poprawiony: sobota, 15 maja 2021 21:46
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack