Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
sobota, 22 maja 2021 20:00

 

Sobotni Trening Truchtaczowy

 

2021-05-22

 

 

 

   Jak to mawiał klasyk: „Nie co dzień jest św. Jana”! Kiedyś musiało nam lunąć! I co tu dużo mówić, spodziewałem się, że niewielu nas dzisiaj przybędzie. A jednak! Nie ma złej pogody na bieganie, kiedy towarzystwo jest fajne ;-) .

 

   Po ubiegłotygodniowej rajzie na Wesołej, tym razem powróciliśmy na „nasze, Rozalkowe” trasy. Deszczowa pogoda nie wystraszyła stałej ekipy. Grupa spacerowo-kijkowa, czyli Jola, Basia i Bożena z Bonusem, maszerowała swoją stałą ścieżką, choć dzisiaj chyba dziewczyny zrobiły nieco mniej kilometrów. Samotnie, walcząc z kijami, maszerował Marian! W Jego przypadku przebyty dystans, to ok. 6 km.

 

   Biegacze w składzie Marek, Janusz, Werner i ja, tym razem dodatkowo wsparci przez Krzyśka przetruchtali ok. 10 km. Choć prawdę mówiąc, w moim przypadku (może Krzysia również), był to raczej bieg w górnej granicy możliwości. Werner, mając chyba jakieś przeczucie, po niespełna kilometrze wybrał solowe bieganie. Naszą grupkę prowadził Marek i Janusz a ja (oj naiwny!) przez co najmniej połowę trasy usiłowałem dotrzymać im tempa! Oczywiście w pewnym momencie odpuściłem i już rekreacyjnie skierowałem się do mety. Ale i tak moje dzisiejsze tempo mnie zachwyciło ;-) .

 

   Najfajniejsze jest to, że nasze treningi są dla każdego! Na każdym poziomie wytrenowania. Można biegać ze ścigaczami, ale można też rekreacyjnie. A ścieżki nasze i tak się będą krzyżować ;-) .

 

   I jeszcze taka mała dygresja: kiedy dwa tygodnie temu sprzątaliśmy Rozalkę, mijało nas wiele aut, z ludźmi, którzy jechali wypocząć na pobliskich działkach. Nikt, absolutnie nikt, nie wykazał choćby minimalnego zainteresowania tym co robimy, nie wspominając o tym, że nam pomoże, bo to przecież nasz wspólny teren! Odniosłem wrażenie, że przyglądają się nam z niejakim zdziwieniem. Trudno, nie robiliśmy tego dla nich a dla nas wszystkich. A podziękowanie dała nam sama Rozalka, co widać na załączonej fotce!

 

   UWAGA!!! Następna okazja do wspólnego Truchtania, będzie dopiero za dwa tygodnie. Widzimy się na Rozalce, 5 czerwca o godz. 11:00. Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! ;-).

 

 

 

 

 

foto: Basia, Jacek …

J. Ksi

Poprawiony: sobota, 22 maja 2021 20:11
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack