Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
niedziela, 06 czerwca 2021 15:56

 

Sobotni Trening Truchtaczowy

 

2021-06-05

 

 

   Ostatni Sobotni Trening odbył się w dwóch wersjach: tradycyjnej (oczywiście na Rozalce) i wyjazdowej w Pieninach.

 

   Na Rozalce, trenowali tym razem jedynie biegacze w składzie Marek i Werner, którzy zostali wydelegowani przez Stowarzyszenie do sobotniego dyżuru. Z relacji przekazanej przez Marka, wynika, że biegali na naszej stałej trasie pokonując tradycyjny ok. 10 kilometrowy dystans ;-) .

 

   Pozostali Truchtacze, swój trening rozpoczęli w Sromowcach Niższych, podzieleni na dwie grupy. Grupa spacerowa, czyli Teresa, Bożena i Basia wyruszyła w stronę Trzech Koron a następnie leśno-polnymi ścieżkami powróciła do punktu wyjścia.

 

   Grupa biegowa: Marian, Piotrek i ja zaczęliśmy na parkingu pod Trzema Koronami, następnie kładką nad Dunajcem na słowacką stronę. Potem przebiegaliśmy w pobliżu Czerwonego Klasztoru a następnie wbiegliśmy na ścieżkę wiodącą wzdłuż Dunajca, aż do Szczawnicy.

 

   Pogoda była piękna, słoneczna, biegaczom jednak bardzo pasująca, ponieważ niemalże w całości zacieniona. Przede wszystkim widokowo niesamowita. Biegliśmy tempem rekreacyjnym, napawając się widokami. Z jednej strony widok na Trzy Korony, Sokolice a z drugiej możliwość obserwowania ludzi zmagających się z Dunajcem na kajakach i pontonach oraz flisaków. Biegaczy po drodze nie spotkaliśmy niemalże wcale, natomiast bardzo dużo było rowerzystów. W związku z tym, że ja wydłużyłem nieco trasę, mój wynik to nieco ponad 16 km. Dystans Mariana i Piotrka, to +- 12 km.

 

   Wyjazd treningowy bardzo udany, ale też cieszę się że po dwóch tygodniach będę mógł biegać na naszym Truchtaczowym terenie :-)

 

   UWAGA!!! Następna okazja do wspólnego Truchtania, będzie już w najbliższą sobotę. Widzimy się na Rozalce, 12 czerwca o godz. 11:00. Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! ;-).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto: Basia, Bożena, Lena, Marek, Marian, Jacek …

J. Ksi.

Poprawiony: niedziela, 06 czerwca 2021 16:10
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack