Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
sobota, 14 sierpnia 2021 18:31

 

Sobotni Trening Truchtaczowy

 

2021-08-14

 

 

   Po tygodniowej przerwie spowodowanej organizacją Górskiego Biegu Przełajowego, dzisiaj ponownie spotkaliśmy się na Rozalce. Pogoda cudna! Choć temperatura mogła być ociupinkę niższa ;-)

 

   We czwórkę wyruszyliśmy biegowo na trasę. Werner, Marek, Janusz i ja. Wspólnie przebyliśmy ok. 2 km. Następnie Werner pobiegł swoją trasą a my truchtaliśmy razem we trójkę. Niestety chwilkę później, musiałem odpuścić ze względu na … no cóś mnie zabolało! W każdym razie dzisiaj biegania było nieco mniej niż zwykle, ważne jednak, że i na starcie, i na mecie byliśmy razem!

 

   Dziewczyny dzisiaj kijkowały w stałym zestawieniu: Jola, Basia i Bożena z nieodłącznym Bonusem. Ich trasa to jak zwykle było ok. 5 km.

 

   Treningowo to chyba dzisiaj byłoby wszystko, jednak chciałbym zwrócić uwagę, na skarby naszego lasu, które pojawiły się w dużej obfitości!

 

 

UWAGA!!!

 

   Następna okazja do wspólnego Truchtania, będzie w najbliższą sobotę! Widzimy się na Rozalce, 21 sierpnia o godz. 11:00. Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! ;-)  .

 

 

 

 

 

 

 

foto: Bożena, Jacek …

J. Ksi.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack