Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

zzzzae53a.jpg

LogowanieSzukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 1 guest online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
czwartek, 09 września 2021 22:03

 

Druga Środa Miesiąca

 

(Wrzesień 2021)

 

 

   Wczoraj spotkaliśmy się jak zwykle na comiesięcznym spotkaniu u Waltra. Było szybko, treściwie, bo czas gonił a mecz z Anglią nie chciał czekać.

 

   Omówiliśmy w części przygotowania do wrześniowego etapu GP, choć nie ukrywam, że jeszcze trochę pracy nas czeka.

 

   Mieliśmy też przyjemność sfinalizować przyjęcie nowego członka Stowarzyszenia! W ubiegłym miesiącu, zgłosił się do mnie młody człowiek i zapytał, czy mamy sekcję dziecięcą! I tak od słowa, do słowa, po rozmowie również z mamą, ustaliliśmy warunki i od wczoraj, Piotr Harrison, lat niespełna siedem, jest członkiem Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice.

 

   Dotarło do mnie też, że cały urok naszego Klubu, to jego różnorodność! Wyobraźcie sobie, że różnica pomiędzy najstarszym członkiem klubu a najmłodszym wynosi … siedemdziesiąt jeden lat i czternaście dni! To najlepszy przykład na wielopokoleniowość Truchtacza! Zresztą nazwa, też jest mocno umowna, bo przecież Truchtacz Mysłowice a w barwach klubu startują zawodnicy z Katowic, Dąbrowy Górniczej, Rudy Śląskiej, Sosnowca, Imielina, Chełmu Śląskiego a w przeszłości również m.in.: z Warszawy, Oświęcimia, Gliwic, Jaworzna …

 

   Stowarzyszenie jest otwarte na wszystkich chętnych! Spotkać nas można w każdą sobotę o godz. 11:00 na Rozalce. Prowadzimy tam otwarte treningi biegowe i NW.

18 września zapraszamy na pierwsze w tym roku zawody z cyklu GP które odbędą się jak zwykle na terenie leśnym w Mysłowickim Janowie. Poniżej link do Regulaminu Zawodów: http://www.truchtacz.org/index.php?option=com_content&view=article&id=1066%3Axii-gp-m-wic-bieg-5-letni2&catid=3%3Anewsflash&Itemid=98

A 13 października zapraszamy na kolejne spotkanie Klubowe u Waltra.

 

J. Ksi.

Poprawiony: czwartek, 09 września 2021 22:11
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack