Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 3 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
niedziela, 19 września 2021 16:00

 

XII PRZEŁAJOWE

 

GRAND PRIX

 

MYSŁOWIC

 

O PUCHAR TRUCHTACZA

 

BIEG Piąty –Letni 2

 

 

2021-09-18

 

WYNIKI ZAWODÓW:

 

 

 

 

KLASYFIKACJA OPEN:

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI: BIEG I

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:24:19

I

2

Seweryn Jacek

Mysłowice

00:27:06

I

3

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:27:30

I

4

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:28:04

I

5

Kania Damian

Mors Hubertus Team

00:29:04

I

6

Pytel Piotr

Mysłowice

00:29:14

I

7

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:29:24

I

8

Staszałek Szymon

Sosnowiec

00:30:31

I

9

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:30:42

I

10

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:30:48

I

11

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:31:06

I

12

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:31:23

I K

13

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:33:10

I

14

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:34:04

I

15

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:35:32

I K

16

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:35:38

I K

17

Janor Agnieszka

Mysłowice

00:40:43

I K

18

Katan Tomasz

Katan Team

00:40:59

I

19

Gałuszka Rafał

Mysłowice

00:41:02

I

20

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:17

I K

21

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:42:31

I

22

Olszański Karol

Fear The Return

00:42:52

I NW

23

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:46:44

I NW

24

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:48:36

I NW

25

Podkocki Piotr

Katowicki Nordic Walking

00:49:28

I NW

26

Drenda Alicja

Stadion Śląski

00:49:34

I NW/K

27

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

00:49:57

I NW

28

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

00:50:14

I NW/K

29

Wiesner Tomasz

Katowice

00:50:14

I NW

30

Olszańska Jola

Fear The Return

00:53:21

I NW/K

31

Gazda Dorota

Stadion Śląski

00:57:53

I NW/K

32

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:03:35

I NW/K

33

Wocław Barbara

Szopołazy

01:03:36

I NW/K

34

Wiesner Stanisława

Szopołazy

01:03:39

I NW/K

35

Lubowiecki Adam

Szopołazy

01:03:59

I NW

36

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00::

I

37

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:45:28

I

38

Mrozek Piotr

Truchtacz Mysłowice

00::

I

39

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

I

 

REKREACJA (Niepełny Dystans)

40

Katan Matylda

Katan Team

00:14:16

I K 1okr.

41

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:23:57

I NW/K 1okr.

42

Kurek Adam

Katowice

00:34:34

I NW 1okr.

43

Kurek Edward

Katowice

00:34:34

I NW 1okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

 

 

00::

CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Olszański Karol

Fear The Return

00:42:52

NW

2

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:46:44

NW

3

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:48:36

NW

4

Podkocki Piotr

Katowicki Nordic Walking

00:49:28

NW

5

Drenda Alicja

Stadion Śląski

00:49:34

NW/K

6

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

00:49:57

NW

7

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

00:50:14

NW/K

8

Wiesner Tomasz

Katowice

00:50:14

NW

9

Olszańska Jola

Fear The Return

00:53:21

NW/K

10

Gazda Dorota

Stadion Śląski

00:57:53

NW/K

11

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:03:35

NW/K

12

Wocław Barbara

Szopołazy

01:03:36

NW/K

13

Wiesner Stanisława

Szopołazy

01:03:39

NW/K

14

Lubowiecki Adam

Szopołazy

01:03:59

NW

15

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:23:57

NW/K 1okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:31:23

K

2

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:35:32

K

3

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:35:38

K

4

Janor Agnieszka

Mysłowice

00:40:43

K

5

Drenda Alicja

Stadion Śląski

00:49:34

NW/K

6

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

00:50:14

NW/K

7

Olszańska Jola

Fear The Return

00:53:21

NW/K

8

Gazda Dorota

Stadion Śląski

00:57:53

NW/K

9

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:03:35

NW/K

10

Wocław Barbara

Szopołazy

01:03:36

NW/K

11

Wiesner Stanisława

Szopołazy

01:03:39

NW/K

12

Katan Matylda

Katan Team

00:14:16

K 1okr.

13

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:23:57

NW/K 1okr.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                      

1

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:27:30

 

2

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:29:24

 

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:30:48

 

4

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:31:06

 

5

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:31:23

K

6

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:34:04

 

7

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:42:31

 

8

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:03:35

NW/K

9

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00::

 

10

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00::

 

11

Mrozek Piotr

Truchtacz Mysłowice

00::

 

12

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

 

 

LEGENDA:

  • I, II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • PZK – (poza klasyfikacją) zawodnik nie klasyfikowany – udział honorowy.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

Foto: Andrzej Cieśla

J. Ksi.


 

Poprawiony: wtorek, 05 października 2021 11:31
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack