Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

sponsorzy.jpg

LogowanieSzukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 3 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
niedziela, 03 października 2021 17:27

 

Sobotni Trening Truchtaczowy

 

2021-10-02

 

   Dla mnie okres wakacyjny się skończył, przyszedł więc czas, aby wziąć się do pracy i zameldować na Rozalce. Specjalnie napisałem „zameldować” a nie trenować, ponieważ był to mój pierwszy od ponad miesiąca „trening”. Nie wiem, czy powodem jest kontuzja, czy choroba, ale nie poddaję się! Wymyśliłem sobie, że mój pierwszy powakacyjny Trening Truchtaczowy zrobię w wersji NW. I jakież było moje zdziwienie, kiedy WSZYSCY (!!!) przybyli na Rozalkę, zjawili się z kijkami!

   Wystartowaliśmy co prawda razem, jednak z czasem utworzyły się dwie grupki: Ania, Basia i Bożena z Bonusem tempem rekreacyjno – spacerowym przebyły ok. 5 i pół kilometra. Nieco dłuższą trasę, ponad siedmiokilometrową pokonali: Werner, Marian, Jacek oraz gościnnie Marek Milczyński. Tempo dyktowane przez Wernera, było dosyć solidne, ale daliśmy radę ;-)   .

   Fajnie było wrócić na naszą trasę! Za tydzień będziemy znów. Mam nadzieję że biegacze też ;-)   .

 

UWAGA!!!

 

   Kolejna okazja do wspólnego Truchtania, będzie już w najbliższą sobotę! Widzimy się na Rozalce, 9 października o godz. 11:00. Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! ;-)   .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto: Ania, Marian, Jacek …

J. Ksi.

Poprawiony: niedziela, 03 października 2021 17:49
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack