Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
niedziela, 10 października 2021 18:57

 

Sobotni Trening Truchtaczowy

 

2021-10-09

 

 

   O ile w ubiegłym tygodniu na treningu byli jedynie kijkarze, to wczoraj na Rozalkę powrócili również biegacze! A nawet znalazł się jeden kolarz ;-) .

 

   Biegowo reprezentowali nas Werner i Marek. Oni też najszybciej ruszyli na trasę. W początkowej fazie towarzyszył Im Janusz na kole ;-) . Ja, ponownie z kijkami i w towarzystwie Bożeny, Joli, Beaty i Basi, ruszyłem nieśpiesznie śladem szybszych Truchtaczy. Po pewnym czasie dołączył do mnie Janusz i dalej już we dwójkę przebyliśmy nieco ponad siedem kilometrów. Udało mi się nawet ostatnie dwa kilometry przetruchtać. Ale nie jest to jeszcze bieganie.

 

   Dziewczyny, jak zwykle wykonały swoją pracę i maszerowały ok. pięć kilometrów. Biegacze standardowo pokonali dziewięć kilometrów z okładem.  

 

   Około godzinę po naszym Treningu, na trasę samotnie wyruszył Marian. Jego bieg, dokładnie pokrył się z trasą, którą przebyłem razem z Januszem.

 

   A na mecie spotkaliśmy naszego zaprzyjaźnionego grzybiarza, Adama!

 

UWAGA!!!

 

   W najbliższą sobotę (16 października), ze względu na Grand Prix, nie będzie Sobotniego Treningu Truchtaczowego!!! Kolejna okazja do wspólnego Truchtania, będzie natomiast za dwa tygodnie. Widzimy się na Rozalce, 23 października o godz. 11:00. Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! ;- )   .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto: Janusz, Jacek …

J. Ksi.

Poprawiony: niedziela, 10 października 2021 19:18
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack