Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

Sponsorzy

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
sobota, 04 grudnia 2021 22:59

 

XII PRZEŁAJOWE

 

GRAND PRIX MYSŁOWIC

 

O PUCHAR TRUCHTACZA

 

BIEG Siódmy – Wielki Finał

 

2021-12-04

 

 

Wyniki Zawodów:

 

 

KLASYFIKACJA OPEN:

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG VI

UWAGI

 1

Ochowicz Andrzej

KCH

00:26:30

III

2

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:28:32

III

3

Kania Damian

Mors Hubertus Team

00:28:44

III

4

Zbąski Bartłomiej

KRS TKKF Jastrząb R. Śl.

00:30:17

I

5

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:30:38

II

6

Górak Piotr

#Diablak 120

00:31:33

II

7

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:31:52

III

8

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:32:43

III

9

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:32:48

III

10

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:33:18

III K

11

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:33:33

II

12

Rybarczyk Damian

Katowice

00:33:49

I

13

Jakubowski Piotr

Mors Hubertus Team

00:33:58

II

14

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

00:33:58

II

15

Wioska Robert

Mysłowice

00:34:06

I

16

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:34:14

II

17

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:34:27

II

18

Baluch Adam

Silesia Marathon Club

00:35:13

II

19

Dziubdziela Marcin

Katowice

00:35:39

I

20

Gruszka Marian

Mors Hubertus Team

00:36:24

II

21

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:36:52

III K

22

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

00:37:52

I

23

Janor Agnieszka

Mysłowice

00:38:11

III K

24

Kobak Bogdan

Mysłowice

00:38:11

I

25

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

00:38:35

II

26

Drzyzga Adam

Katowice

00:39:52

I

27

Pączek Marta

Kraków

00:40:26

I K

28

Mikołajczyk Romuald

Nudel Team

00:40:30

I

29

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:40:42

I

30

Saternus Jacek

Zabrze

00:41:46

I

31

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:44:09

II

32

Szczerba Maksymilian

Sosnowiec

00:46:08

I

33

Glanowski Zenon

TKKF Czeladź

00:46:08

I

34

Olszański Karol

Fear The Return

00:46:16

III NW

35

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:47:22

III NW

36

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:48:33

I NW

37

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

00:48:47

III NW / K

38

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:49:31

II

39

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:50:30

III NW

40

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

00:57:34

II NW

41

Gazda Dorota

Stadion Śląski

00:57:34

III NW / K

42

Seweryn Katarzyna

Mysłowice

00:59:01

I NW / K

43

Kurek Edward

Katowice

01:01:54

II NW

44

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:03:54

III NW

45

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00::

III

46

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

III

REKREACJA (Niepełny Dystans)

47

Kobyliński Maciej

WKB Meta Lubliniec

00:37:51

I 2 okr.

48

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

00:38:13

I K 2 okr.

49

Dziubdziela Jarosław

Katowice

00:15:03

I 1okr.

50

Kowalska Julia

Mysłowice

00:21:36

I K 1okr.

51

Kowalska Monika

Mysłowice

00:21:36

I NW /K 1okr.

52

Idzikowski Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:25:00

I K 1okr.

53

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:31:00

I 1okr.

54

Kurek Anna

Katowice

00:31:36

II K 1okr.

55

Kurek Adam

Katowice

00:31:36

III 1okr.

56

Wujko Józef

Katowice

PZK

II NW 2 okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Olszański Karol

Fear The Return

00:46:16

III NW

2

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:47:22

III NW

3

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:48:33

I NW

4

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

00:48:47

III NW / K

5

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:50:30

III NW

6

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

00:57:34

II NW

7

Gazda Dorota

Stadion Śląski

00:57:34

III NW / K

8

Seweryn Katarzyna

Mysłowice

00:59:01

I NW / K

9

Kurek Edward

Katowice

01:01:54

II NW

10

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:03:54

III NW

11

Kowalska Monika

Mysłowice

00:21:36

I NW /K 1okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:33:18

III K

2

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:36:52

III K

3

Janor Agnieszka

Mysłowice

00:38:11

III K

4

Pączek Marta

Kraków

00:40:26

I K

5

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

00:48:47

III NW / K

6

Gazda Dorota

Stadion Śląski

00:57:34

III NW / K

7

Seweryn Katarzyna

Mysłowice

00:59:01

I NW / K

8

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

00:38:13

II K 2 okr.

9

Kowalska Julia

Mysłowice

00:21:36

I K 1okr.

10

Kowalska Monika

Mysłowice

00:21:36

I K 1okr.

11

Idzikowski Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:25:00

I K 1okr.

12

Kurek Anna

Katowice

00:31:36

II NW / K 1okr.

 

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                      

1

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:30:38

II

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:31:52

III

3

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:32:43

III

4

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:34:14

II

5

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:40:42

I

6

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:44:09

II

7

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:49:31

II

8

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:03:54

III NW

9

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00::

III

10

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

III

11

Idzikowski Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:25:00

I K 1okr.

12

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:31:00

I 1okr.

LEGENDA:

  • I, II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł. Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • PZK – zawodnik nie klasyfikowany – udział honorowy.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

 

J. Ksi.


 

Poprawiony: niedziela, 05 grudnia 2021 19:30
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack