Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
niedziela, 05 grudnia 2021 20:43

 

XII PRZEŁAJOWE

 

GRAND PRIX MYSŁOWIC

 

O PUCHAR TRUCHTACZA

 

WYNIKI PO TRZECH BIEGACH

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA!!!

 

 

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI :

       V + VI + VII

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

01:15:27

III

2

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

01:24:12

III

3

Kania Damian

Mors Hubertus Team

01:26:37

III

4

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:36:01

III

5

Suślik Sobiesław

Mysłowice

01:39:14

III

6

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:39:23

III

7

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

01:42:09

III K

8

Kania Agnieszka

Mysłowice

01:47:55

III K

9

Janor Agnieszka

Mysłowice

01:58:54

III K

10

Olszański Karol

Fear The Return

02:12:10

III NW

11

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:29:00

III

12

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

02:20:58

III NW

13

Sitkowski Paweł

Mysłowice

02:28:43

III NW

14

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

02:30:44

III NW / K

15

Gazda Dorota

Stadion Śląski

02:52:45

III NW / K

16

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

03:04:56

III NW

17

 

Truchtacz Mysłowice

18

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:58:45

II

19

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:01:40

II

20

Górak Piotr

#Diablak 120

01:04:42

II

21

Jakubowski Piotr

Mors Hubertus Team

01:05:38

II

22

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

01:05:42

II K

23

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

01:05:42

II

24

Stopa Arkadiusz

WOPR Katowice

01:06:30

II

25

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:07:59

II

26

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:09:37

II

27

Baluch Adam

Silesia Marathon Club

01:09:39

II

28

Gruszka Marian

Mors Hubertus Team

01:14:36

II

29

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

01:19:44

II

30

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:24:56

II

31

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

01:33:04

II

32

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

01:37:25

II NW

33

Podkocki Piotr

Katowicki Nordic Walking

01:38:09

II NW

34

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

01:45:04

II NW

35

Kurek Edward

Katowice

02:00:23

II NW

36

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:08:17

II NW / K

37

Wocław Barbara

Szopołazy

02:08:19

II NW / K

38

Wiesner Stanisława

Szopołazy

02:08:23

II NW / K

39

Seweryn Jacek

Mysłowice

00:27:06

I

40

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:28:14

I

41

Pytel Piotr

Mysłowice

00:29:14

I

42

Zbąski Bartłomiej

KRS TKKF Jastrząb R. Śl.

00:30:17

I

43

Staszałek Szymon

Sosnowiec

00:30:31

I

44

Turek Rafał

Owocowa Kraina

00:30:42

I

45

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:31:06

I

46

Wosk Matusz

Mysłowice

00:32:20

I

47

Rybarczyk Damian

Katowice

00:33:49

I

48

Wioska Robert

Mysłowice

00:34:06

I

49

Kwiatek Ireneusz

Iru75/Optyka K.M. Szczerba Czeladź

00:35:38

I

50

Dziubdziela Marcin

Katowice

00:35:39

I

51

Dombek Andrzej

Biega Mysłowice

00:35:45

I

52

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

00:37:52

I

53

Kobak Bogdan

Mysłowice

00:38:11

I

54

Drzyzga Adam

Katowice

00:39:52

I

55

Pączek Marta

Kraków

00:40:26

I K

56

Mikołajczyk Romuald

Nudel Team

00:40:30

I

57

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:40:42

I

58

Katan Tomasz

Katan Team

00:40:59

I

59

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:41:01

I

60

Gałuszka Rafał

Mysłowice

00:41:02

I

61

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:17

I K

62

Saternus Jacek

Zabrze

00:41:46

I

63

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:42:31

I

64

Kasprzyk Wiesław

Sosnowiec

00:43:03

I

65

Glanowski Zenon

TKKF Czeladź

00:46:08

I

66

Szczerba Maksymilian

Sosnowiec

00:46:08

I

67

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:48:33

I NW

68

Drenda Alicja

Stadion Śląski

00:49:34

I NW/K

69

Wiesner Tomasz

Katowice

00:50:14

I NW

70

Olszańska Jola

Fear The Return

00:53:21

I NW/K

71

Sasin Barbara

Stadion Śląski

00:57:54

I NW / K

72

Szczerbowska Magdalena

Stadion Śląski

00:58:22

I NW / K

73

Sasin Stanisław

Stadion Śląski

00:58:44

I NW

74

Seweryn Katarzyna

Mysłowice

00:59:01

I NW / K

75

Lubowiecki Adam

Szopołazy

01:03:59

I NW

REKREACJA (Niepełny Dystans)

76

Kurek Adam

Katowice

01:40:44

III 1okr.

77

Kurek Anna

Katowice

01:06:10

II K 1okr.

78

Kobyliński Maciej

WKB Meta Lubliniec

00:37:51

I 2 okr.

79

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

00:38:13

I K 2 okr.

80

Harrison Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:13:50

I 1okr.

81

Katan Matylda

Katan Team

00:14:16

I K 1okr.

82

Dziubdziela Jarosław

Katowice

00:15:03

I 1okr.

83

Kowalska Monika

Mysłowice

00:21:36

I NW /K 1okr.

84

Kowalska Julia

Mysłowice

00:21:36

I K 1okr.

85

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:23:57

I NW/K 1okr.

86

Idzikowski Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:25:00

I K 1okr.

87

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:31:00

I 1okr.

88

Kurek Edward

Katowice

00:34:34

I NW 1okr.

89

Wujko Józef

Katowice

PZK

I NW 2 okr.

 

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA

 

NORDIC WALKING :

 

1

Olszański Karol

Fear The Return

02:12:10

III NW

2

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

02:20:58

III NW

3

Sitkowski Paweł

Mysłowice

02:28:43

III NW

4

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

02:30:44

III NW / K

5

Gazda Dorota

Stadion Śląski

02:52:45

III NW / K

6

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

03:04:56

III NW

7

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

III NW

8

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

01:37:25

II NW

9

Podkocki Piotr

Katowicki Nordic Walking

01:38:09

II NW

10

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

01:45:04

II NW

11

Kurek Edward

Katowice

02:00:23

II NW

12

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:08:17

II NW / K

13

Wocław Barbara

Szopołazy

02:08:19

II NW / K

14

Wiesner Stanisława

Szopołazy

02:08:23

II NW / K

15

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:48:33

I NW

16

Drenda Alicja

Stadion Śląski

00:49:34

I NW/K

17

Wiesner Tomasz

Katowice

00:50:14

I NW

18

Olszańska Jola

Fear The Return

00:53:21

I NW/K

19

Sasin Barbara

Stadion Śląski

00:57:54

I NW / K

20

Szczerbowska Magdalena

Stadion Śląski

00:58:22

I NW / K

21

Sasin Stanisław

Stadion Śląski

00:58:44

I NW

22

Seweryn Katarzyna

Mysłowice

00:59:01

I NW / K

23

Lubowiecki Adam

Szopołazy

01:03:59

I NW

24

Kowalska Monika

Mysłowice

00:21:36

I NW /K 1okr.

25

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:23:57

I NW/K 1okr.

26

Kurek Edward

Katowice

00:34:34

I NW 1okr.

27

Wujko Józef

Katowice

PZK

I NW 2 okr.

 

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

01:42:09

III K

2

Kania Agnieszka

Mysłowice

01:47:55

III K

3

Janor Agnieszka

Mysłowice

01:58:54

III K

4

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

02:30:44

III NW / K

5

Gazda Dorota

Stadion Śląski

02:52:45

III NW / K

6

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

01:05:42

II K

7

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:08:17

II NW / K

8

Wocław Barbara

Szopołazy

02:08:19

II NW / K

9

Wiesner Stanisława

Szopołazy

02:08:23

II NW / K

10

Pączek Marta

Kraków

00:40:26

I K

11

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:17

I K

12

Drenda Alicja

Stadion Śląski

00:49:34

I NW/K

13

Olszańska Jola

Fear The Return

00:53:21

I NW/K

14

Sasin Barbara

Stadion Śląski

00:57:54

I NW / K

15

Szczerbowska Magdalena

Stadion Śląski

00:58:22

I NW / K

16

Seweryn Katarzyna

Mysłowice

00:59:01

I NW / K

17

Kurek Anna

Katowice

01:06:10

II K 1okr.

18

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

00:38:13

I K 2 okr.

19

Katan Matylda

Katan Team

00:14:16

I K 1okr.

20

Kowalska Monika

Mysłowice

00:21:36

I NW /K 1okr.

21

Kowalska Julia

Mysłowice

00:21:36

I K 1okr.

22

Lubowiecka Barbara

Szopołazy

00:23:57

I NW/K 1okr.

23

Idzikowski Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:25:00

I K 1okr.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

 

1

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:36:01

III

2

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:39:23

III

3

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:29:00

III

4

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

03:04:56

III NW

5

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

III

6

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:58:45

II

7

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:01:40

II

8

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

01:05:42

II K

9

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:09:37

II

10

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:24:56

II

11

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

01:33:04

II

12

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:08:17

II NW / K

13

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:31:06

I

14

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:40:42

I

15

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:41:01

I

16

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:42:31

I

17

Harrison Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:13:50

I 1okr.

18

Idzikowski Angelika

Truchtacz Mysłowice

00:25:00

I K 1okr.

19

Idzikowski Adam

Truchtacz Mysłowice

00:31:00

I 1okr.

 

 

Legenda :

 

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz, Kotrak - Kategoria klubowa
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

 

 

J. Ksi.

Poprawiony: niedziela, 05 grudnia 2021 20:59
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack