Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

Sponsorzy

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
sobota, 15 stycznia 2022 21:40

Sobotni Trening

 

Truchtaczowy

 

2022-01-15

 

Nr 3/2022

 

 

   Dzisiejsza, piękna pogoda ściągnęła na Rozalkę nieco większą ilość Truchtaczy i Truchtaczolubnych. Poza stałymi bywalcami Sobotnich Treningów, znalazło się kilkoro debiutantów.

 

   Na trasę wyruszyliśmy jak zwykle w kilku grupkach. Jako pierwszy, samotnie wyruszył Janusz, w męskiej odmianie NW. Tuż za nim biegowo rozpoczęli trening Marek, Werner, Marian & Marian, Wojtek oraz ja. Po chwili dołączył do nas Pituś, który wystartował od strony Giszowca. Kobieca wersja dyskusyjno-spacerowa NW, dzisiaj wystartowała nieco później, ponieważ trenerki-instruktorki udzielały pierwszych wskazówek nowicjuszkom.

 

   Na treningu spędziliśmy jak zwykle ponad godzinkę. Dystans oscylował pomiędzy cztery a około osiem kilometrów. Oczywiście uzależnione to było od dyscypliny i stopnia wytrenowania oraz odrobiny szczęścia. Tego ostatniego mnie dzisiaj zabrakło. Dzięki pomocy moich przyjaciół i Basieńki, udało mi się jakoś dotrzeć a na ostatnim etapie wręcz dojechać do mety.

 

   Na jakiś czas mogę sobie bieganie odłożyć na bliżej nieokreśloną przyszłość! Choć nie oznacza to, że nie będę uczestniczył w naszych Sobotnich Treningach Truchtaczowych smiley .   

 

 

UWAGA!!!

 

   Następne treningowe spotkanie Truchtaczy i Truchtaczolubnych odbędzie się w najbliższą sobotę, 22 stycznia 2022 roku o godz. 11:00, oczywiście na Rozalce. Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! smiley.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto: Adam, Iza, Marian, Jacek …

 

J. Ksi.

Poprawiony: sobota, 15 stycznia 2022 22:07
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack