Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
niedziela, 23 stycznia 2022 20:45

 

Sobotni Trening

 

Truchtaczowy

 

2022-01-22

 

Nr 4/2022

 

 

   Jak pięknie jest zimą na Rozalce, można się było przekonać na Sobotnim Treningu Truchtaczowym. A że aura nam ostatnio sprzyja, to na frekwencję nie musieliśmy narzekać. W sobotę w ogóle można było zauważyć na leśnych duktach duży ruch. Do tego mocno zróżnicowany: kolarze, narciarze, biegacze, Truchtacze, spacerowicze i kijkarze a nawet i CC się trafił smiley

 

   Gdy jest nas więcej na Rozalce, na trasę ruszamy w kilku grupkach. Biegowo wyrwali do przodu Marek z Marianem, gonieni przez Wernera w towarzystwie Izy. Tuż za nimi ruszył Wojtek razem z Lemonem, choć nie bardzo byli zdecydowani, czy towarzyszyć biegaczom, czy też pokonać trasę marszo-biegiem razem z kijkarzami. Rozsądek wziął jednak górę i po pięknym starcie, dołączył do Janusza i do mnie, czyli grupki NW Speed smiley pokonując ok. siedem i pół kilometra.

 

   Pozostali obecni udali się na trasę w wersji NW lub dyskusyjno-spacerowej. Klaudia z Bożeną pokonały najdłuższy dystans, nieco mniej przeszły Basia wraz z Jolą. Teresa, Marian oraz Iza również wyrobili swoje kilometry.

 

   Aktywnie spędzone sobotnie przedpołudnie pozwala wydzielać się w naszym organizmie endorfinom, tzw. hormonom szczęścia. A jeśli do tego dołożymy fajne towarzystwo, to nabieramy sił na cały następny tydzień! … i ochoty na kolejne spotkanie smiley .

 

 

UWAGA!!!

 

   Następne spotkanie treningowe Truchtaczy i Truchtaczolubnych odbędzie się w najbliższą sobotę, 29 stycznia 2022 roku o godz. 11:00, jednak tym razem truchtać będziemy na Promenadzie. Spotykamy się na parkingu, do którego dojazd jest od strony ul. Portowej. Po treningu planujemy małego grilla smiley . Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! smiley .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto: Iza, Iza, Marian, Jacek …

 

J. Ksi.

Poprawiony: niedziela, 23 stycznia 2022 21:31
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack