Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
piątek, 06 maja 2022 14:44

 

Sobotni Trening

 

Truchtaczowy

 

2022-04-30

 

Nr 15/2022

 

 

   Majówka rządzi się swoimi prawami i te kilka dni uleciało mi, jakoś tak nie wiedzieć, kiedy. Dzisiaj, choć nieco spóźniony, ale jeszcze w terminie smileyprzedstawiam krótką fotorelację z ostatniego Sobotniego Treningu Truchtaczy.

 

   Spodziewałem się, że ostatnie kwietniowe spotkanie będzie frekwencyjnie symboliczne. Wiadomo, że duża część Truchtaczy miała w planach wyjazd na te kilka wolnych dni. I bardzo dobrze! Nie spodziewałem się jednak, że aż tylu nas przybędzie na Rozalkę!

 

   Bardzo silna grupa biegowa w składzie Marian i Marian, Janusz, Marek, Werner i Piotrek ruszyła na trasę jako pierwsza. Po pewnym czasie podzielili się na grupki mniej i bardziej zaawansowane kilometrażowo smiley i z tego co wiem przebiegli nie mniej niż osiem kilometrów.

 

   Tuż za Nimi, samotnie podążyłem ja, w dalszym ciągu, niestety w wersji NW. Niespiesznie przez ok. godzinkę przeszedłem niespełna siedem kilometrów.

 

   Ostatnia grupa, to Basia, Teresa i Bożena z Bonusem. W tym wypadku tempo było mocno rekreacyjne. Ze względu jednak na przestrzeganie przez Bożenę zaleceń fizjoterapeutycznych, uzasadnione!

 

   I najważniejsze!!! Wiosna też była!!! smiley

 

 

UWAGA!!!

 

   Kolejne spotkanie treningowe Truchtaczy i Truchtaczolubnych odbędzie się w najbliższą sobotę, 7 maja 2022 roku o godz. 11:00, oczywiście na Rozalce smiley.

 

   Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! smiley.

 

 

 

 

 

 

 

foto: Bożena. Jacek …

 

J. Ksi.

Poprawiony: piątek, 06 maja 2022 15:10
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack