Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
środa, 11 maja 2022 14:06

 

Sobotni Trening

 

Truchtaczowy

 

2022-05-07

 

Nr 16/2022

 

 

 

   Pierwsze majowe spotkanie już za nami. Wiosna buchnęła feerią barw i podkręciła nieco temperaturę. Poza tymi oczywistymi zaletami, wiąże się to jednak z wyjazdami Truchtaczy i Truchtaczolubnych, hen gdzieś przed siebie. W góry, na działkę, czy na zawody rzecz jasna! Musimy więc liczyć się z tym, że obecność stałych uczestników Sobotnich Treningów Truchtaczowych będzie się zmieniać!

 

   Ale na razie jest pięknie i w ubiegłą sobotę spotkaliśmy się znów w kilkunastoosobowym składzie. Na trasę jak zwykle pierwsi ruszyli biegacze, tym razem byli to Werner, Janusz, Marek i Marian. Oczywiście, po pewnym czasie podzielili się na podgrupy dostosowane do możliwości biegowych. Jak zwykle wybiegany kilometraż, liczony był od ośmiu kilometrów wzwyż! Po przybiegnięciu na metę, okazało się, że jako ostatni na trasę pobiegł Piotrek, który dołączył do biegaczy. Cóż, najdalej ma z dojazdem, choć nie jest jedynym, spoza Mysłowic uczestnikiem naszych sobotnich spotkań smiley .  

 

   W wersji NW, na Rozalkowe ścieżki ruszyliśmy od samego początku podzieleni na podgrupy. Alicja oraz ja, a tuż za nami Paulina z Basią przebyliśmy ponad siedmiokilometrową, mocno zróżnicowaną trasę. Z kolei Basia, z Bożeną i Bonusem oraz Kasia, swoim tempem pokonały nieco ponad pięć kilometrów.

 

   Kolejny, piękny dzień treningowy za nami. A pomyślcie, ile ich jeszcze przed nami, bez względu na pogodę, samych pięknych smiley .

 

 

UWAGA!!!

 

   Następne spotkanie treningowe Truchtaczy i Truchtaczolubnych odbędzie się już w najbliższą sobotę, 14 maja 2022 roku o godz. 11:00, oczywiście na Rozalce smiley .

   Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! smiley .

 

 

 

 

 

 

 

foto: Jacek …

J. Ksi.

50

Poprawiony: środa, 11 maja 2022 14:29
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack