Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
piątek, 13 maja 2022 20:06

 

Spotkanie drugośrodowe

 

(Maj 2022)

 

 

   Tym razem drugośrodowe spotkanie wypadło w Niebie. Nasza stała miejscówka, czyli Walter, wyjątkowo była niedostępna, więc wykorzystaliśmy drugie nasze ulubione miejsce! Bo w sumie to nie ważne gdzie, ale z kim smiley A spotkanie było na tyle intensywne, że zupełnie wypadło mi z głowy zrobienie klubowej fotki, wybaczcie!

 

   Wśród poruszanych tematów, m.in. były przygotowania do kolejnego etapu GP, czyli Polska Biega. Omawialiśmy również pomysł, aby wspomóc osoby, które uciekły przed wojną w Ukrainie a przebywają na terenie naszego miasta. Co do miasta, a raczej Urzędu Miejskiego, to przedstawiłem informacje, które otrzymałem z Wydziału Komunikacji Społecznej, dotyczące przyznania cyklowi GP Honorowego Patronatu Prezydenta Miasta Mysłowice oraz możliwości używania herbu miejskiego. Jeśli chodzi o UM, to na razie tyle, choć cały czas mam nadzieję, że będzie coś jeszcze. W dalszym ciągu podtrzymujemy oczywiście nasze Sobotnie Treningi Truchtaczowe. Najbliższy, na który zapraszamy będzie już jutro. A w czerwcu, dokładnie 11, czekają nas Klubowe Urodziny! W tym roku pod hasłem: „Witajcie w naszej bajce” smiley   Będzie się działo!

 

   Pogoda na tyle dopisała, że mogliśmy się spotkać w kawiarnianym ogródku. Po przedyskutowaniu klubowych tematów, były oczywiście długie Truchtaczy rozmowy, a że było nas sporo, to … nocka nas zastała smiley Wszyscy jednak bezpiecznie dotarliśmy do domu (dzięki Spendy smiley )

 

   Następna okazja do drugośrodowego spotkania u Waltra będzie 8 czerwca, ale już 14 maja będziemy mogli się spotkać na kolejnym Sobotnim Treningu Truchtaczowym oczywiście o godzinie 11:00 na Rozalce, na które wszystkich bardzo zapraszamy!

 

J. Ksi.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack