Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

05b bieg trzeci.jpg

Logowanie



Sonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Księżyk Jacek   
poniedziałek, 23 maja 2022 10:44

 

 

XIII PRZEŁAJOWE

 

GRAND PRIX MYSŁOWIC

 

O PUCHAR TRUCHTACZA

 

BIEG TRZECI – POLSKA BIEGA

 

2022-05-21

 

WYNIKI ZAWODÓW:

 

KLASYFIKACJA OPEN:

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI :

BIEG III

UWAGI

 1

Zbąski Bartłomiej

KRS TKKF Jastrząb R. Śl.

00:27:33

III

2

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:28:07

III

3

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:28:41

III

4

Siedlaczek Łukasz

Mysłowice

00:28:53

 

5

Pilarczyk Łukasz

Józefinka Katowice

00:29:42

III

6

Nardelli Michał

Mysłowice

00:30:07

 

7

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:30:08

III

8

Malejka Katarzyna

ADS Masna

00:30:20

III K

9

Górak Piotr

Diablak 120

00:30:48

III

10

Gieroszka Robert

ADS Masna

00:30:48

III

11

Nowak Ewa

Mysłowice

00:31:37

K

12

Idzikowska Angelika + Portos

Truchtacz Mysłowice

00:31:38

III CC/K

13

Oleksy Krzysztof

ADS Masna

00:32:21

 

14

Błaszczyk Marcin

Sosnowiec

00:33:37

III

15

Szklorz Sylwester

ADS Masna

00:33:49

III

16

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:34:01

III

17

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:34:02

III

18

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:11

II

19

Milkowski Jan

Świętochłowice

00:34:19

II

20

Cyroń Andrzej

Katowice

00:34:21

III

21

Knopik Kacper

Jaworzno

00:34:26

 

22

Jabłoński Łukasz

Mysłowice

00:34:29

 

23

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:34:33

III K

24

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:34:44

III

25

Bałaziński Paweł + Hera

Mors Hubertus Team

00:34:55

III CC

26

Gruszka Marian

Truchtacz Mysłowice

00:35:10

III

27

Glanowski Zenon

TKKF Czeladź

00:35:32

III

28

Żelichowski Marek

Sosnowiec

00:35:36

 

29

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:35:52

III

30

Klich Izabela

Mysłowice

00:36:06

K

31

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

00:36:21

II

32

Litwin Agnieszka

Pogoria Biega

00:36:40

II K

33

Sojka Robert

Chorzów

00:37:15

III

34

Jackiewicz Daniel

Mysłowice

00:37:22

 

35

Rybarski Rafał

Jaworzno

00:37:22

 

36

Wencel Zbigniew

Leiber Poland Team

00:37:50

 

37

Kwiatek Ireneusz

IRU 75 / Optyka K. M. Szczerba - Czeladź

00:38:05

III

38

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:38:32

II

39

Skrzypek Marian

Świętochłowice

00:38:34

 

40

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:38:40

III

41

Moczko Aleksandra

Mysłowice

00:41:01

K

42

Jęczmyk Jakub

Będzin

00:42:08

III

43

Olszański Karol

Fear The Return

00:43:48

II NW

44

Madera Dawid

Katowicki Nordic Walking

00:44:50

III NW

45

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:45:26

III NW

46

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:29

III NW

47

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

00:45:39

III NW/K

48

Żywica Dorota

Huragan Ligota

00:45:40

III K

49

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:45:41

II

50

Siemiątkowska Anna

Mysłowice

00:45:57

 

51

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:47:20

NW

52

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:48:12

III NW/K

53

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

00:49:09

III NW

54

Bytomska-Maciejewska Grażyna

Mysłowice

00:49:15

III NW/K

55

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:49:39

III NW

56

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

00:50:44

III NW

57

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:51:17

 

58

Sagan Juliusz

Tychy

00:52:21

III NW

59

Ropelewska Edyta

Katowicki Nordic Walking

00:52:34

III NW/K

60

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:52:37

II NW

61

Cyroń Renata

Katowice

00:53:20

III NW/K

62

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:56:43

II NW/K

63

Sagan Marian

40-sto Latek Tychy

00:56:50

NW/K

64

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:57:57

III NW

65

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:59:02

III NW/K

66

Gazda Dorota

Stadion Śląski

00:59:02

III NW/K

67

Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:59:06

II NW/K

68

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:00:12

III NW

69

Kalisz Paulina

Mysłowice

01:00:15

NW/K

70

Ambroży – Łuczak Barbara

Mysłowice

01:00:49

NW/K

71

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

01:03:26

III NW/K

72

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:03:26

NW/K

73

Szczerba Sylwia

Sosnowiec

01:04:59

NW/K

74

Szczerba Izabela

Sosnowiec

01:05:04

NW/K

75

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

01:06:22

II NW

76

Sagan Irena

40-sto Latek Tychy

01:08:29

II NW/K

77

Korczak-Dąbrowska Katarzyna

Mysłowice

01:10:58

NW/K

78

Mrozek Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:40:06

III

79

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

00:53:54

II NW/K

REKREACJA (Niepełny Dystans)

80

Staszewski Henryk

Gibkie Patyki

00:37:06

NW/K 2okr.

81

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:13:28

III 1okr.

82

Szymczak Julia

Katowice

00:16:45

1okr.

83

Krawczyk Kinga

Katowice

00:16:45

1okr.

84

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:19:19

II NW 1okr.

85

Kurek Adam

Katowice

00:24:09

I NW 1okr.

86

Kurek Anna

Katowice

00:24:09

I NW/K 1okr.

87

Jarosz Teresa

Truchtacz Mysłowice

00:32:56

I NW/K 1okr.

88

Wujko Józef

Katowice

00::

PZK

 

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Idzikowska Angelika + Portos

Truchtacz Mysłowice

00:31:38

III CC/K

2

Bałaziński Paweł + Hera

Mors Hubertus Team

00:34:55

III CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Olszański Karol

Fear The Return

00:43:48

II NW

2

Madera Dawid

Katowicki Nordic Walking

00:44:50

III NW

3

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:45:26

III NW

4

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:29

III NW

5

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

00:45:39

III NW/K

6

Żywica Dorota

Huragan Ligota

00:45:40

III K

7

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:47:20

NW

8

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:48:12

III NW/K

9

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

00:49:09

III NW

10

Bytomska-Maciejewska Grażyna

Mysłowice

00:49:15

III NW/K

11

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:49:39

III NW

12

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

00:50:44

III NW

13

Sagan Juliusz

Tychy

00:52:21

III NW

14

Ropelewska Edyta

Katowicki Nordic Walking

00:52:34

III NW/K

15

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:52:37

II NW

16

Cyroń Renata

Katowice

00:53:20

III NW/K

17

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:56:43

II NW/K

18

Sagan Marian

40-sto Latek Tychy

00:56:50

NW/K

19

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:57:57

III NW

20

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:59:02

III NW/K

21

Gazda Dorota

Stadion Śląski

00:59:02

III NW/K

22

Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:59:06

II NW/K

23

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:00:12

III NW

24

Kalisz Paulina

Mysłowice

01:00:15

NW/K

25

Ambroży – Łuczak Barbara

Mysłowice

01:00:49

NW/K

26

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

01:03:26

III NW/K

27

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:03:26

NW/K

28

Szczerba Sylwia

Sosnowiec

01:04:59

NW/K

29

Szczerba Izabela

Sosnowiec

01:05:04

NW/K

30

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

01:06:22

II NW

31

Sagan Irena

40-sto Latek Tychy

01:08:29

II NW/K

32

Korczak-Dąbrowska Katarzyna

Mysłowice

01:10:58

NW/K

33

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

00:53:54

II NW/K

34

Staszewski Henryk

Gibkie Patyki

00:37:06

NW/K 2okr.

38

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

00:19:19

II NW 1okr.

39

Kurek Adam

Katowice

00:24:09

I NW 1okr.

40

Kurek Anna

Katowice

00:24:09

I NW/K 1okr.

41

Jarosz Teresa

Truchtacz Mysłowice

00:32:56

I NW/K 1okr.

42

Wujko Józef

Katowice

00::

PZK

 

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Malejka Katarzyna

ADS Masna

00:30:20

III K

2

Nowak Ewa

Mysłowice

00:31:37

K

3

Idzikowska Angelika + Portos

Truchtacz Mysłowice

00:31:38

III CC/K

4

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:34:33

III K

5

Klich Izabela

Mysłowice

00:36:06

K

6

Litwin Agnieszka

Pogoria Biega

00:36:40

II K

7

Moczko Aleksandra

Mysłowice

00:41:01

K

8

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

00:45:39

III NW/K

9

Żywica Dorota

Huragan Ligota

00:45:40

III K

10

Siemiątkowska Anna

Mysłowice

00:45:57

 

11

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:48:12

III NW/K

12

Bytomska-Maciejewska Grażyna

Mysłowice

00:49:15

III NW/K

13

Ropelewska Edyta

Katowicki Nordic Walking

00:52:34

III NW/K

14

Cyroń Renata

Katowice

00:53:20

III NW/K

15

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:56:43

II NW/K

16

Świgoń Katarzyna

Katowice

00:59:02

III NW/K

17

Gazda Dorota

Stadion Śląski

00:59:02

III NW/K

18

Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:59:06

II NW/K

19

Kalisz Paulina

Mysłowice

01:00:15

NW/K

20

Ambroży – Łuczak Barbara

Mysłowice

01:00:49

NW/K

21

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

01:03:26

III NW/K

22

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:03:26

NW/K

23

Szczerba Sylwia

Sosnowiec

01:04:59

NW/K

24

Szczerba Izabela

Sosnowiec

01:05:04

NW/K

25

Sagan Irena

40-sto Latek Tychy

01:08:29

II NW/K

26

Korczak-Dąbrowska Katarzyna

Mysłowice

01:10:58

NW/K

27

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

00:53:54

II NW/K

28

Szymczak Julia

Katowice

00:16:45

K 1okr.

29

Krawczyk Kinga

Katowice

00:16:45

K 1okr.

30

Kurek Anna

Katowice

00:24:09

I NW/K 1okr.

31

Jarosz Teresa

Truchtacz Mysłowice

00:32:56

I NW/K 1okr.

 

 

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                      

1

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:30:08

III

2

Idzikowska Angelika + Portos

Truchtacz Mysłowice

00:31:38

III CC/K

3

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:34:01

III

4

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:34:44

III

5

Gruszka Marian

Truchtacz Mysłowice

00:35:10

III

6

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:38:32

II

7

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:45:41

II

8

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:47:20

NW

9

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:57:57

III NW

10

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:00:12

III NW

11

Mrozek Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:40:06

III

12

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

00:53:54

II NW/K

13

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:13:28

III 1okr.

14

Jarosz Teresa

Truchtacz Mysłowice

00:32:56

I NW/K 1okr.

LEGENDA:

  • I, II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł. Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • PZK – zawodnik nie klasyfikowany – udział honorowy.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

J. Ksi.

 

Poprawiony: poniedziałek, 23 maja 2022 10:56
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack