Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

LogowanieSonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 77 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 76 gości 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Księżyk Jacek   
czwartek, 02 czerwca 2022 19:59

 

Sobotni Trening

 

Truchtaczowy

 

2022-05-28

 

Nr 18/2022

 

 

   W ostatnią sobotę, po raz kolejny biegaliśmy/chodziliśmy na Rozalce. I nawet biorąc pod uwagę, że zaczyna się okres wyjazdowo-wakacyjny, jak również to, iż coraz częściej Truchtacze pojawiają się na zawodach biegowych i NW, to w dalszym ciągu frekwencja na naszych Sobotnich Treningach jest przyzwoita. Oczywiście należy się liczyć z tym, że w czasie wakacji zdarzą się spotkania na których będzie jedynie „dyżurny” Truchtacz, ale zawsze ktoś będzie smiley

 

   Tymczasem w sobotę na Rozalce … W zasadzie wyruszyliśmy na trasę w dwóch grupach: biegowej i NW, ale z czasem podzieliliśmy się na mniejsze podgrupy. Najszybciej na trasę wyruszyli biegacze, tym razem w składzie: Marek, Marian, Ania (po raz pierwszy na naszym treningu) oraz dawno nie widziany Krzysiek.

 

(Krzysiek, a raczej Pan Profesor(!), to dla mnie bohater maja. Nieczęsto zdarza się bowiem aby tekst Truchtacza był obowiązkowy na maturze! Obok utworów m.in. Marii Dąbrowskie i Adama Mickiewicza, znalazła się praca Krzysztofa A. Wieczorka, pt.:Serce czy rozum? Emocje w argumentacji i perswazji”. Pierwotnie zamieszczona w „Filozofuj!”, 2017, nr 4. Myślę, że nie tylko ja, ale i pozostali Truchtacze, są dumnie, że mamy takiego kolegę Klubowego!!!)

 

   … ale wracając do Treningu: biegacze choć wystartowali jako pierwsza grupa, to po drodze troszkę się podzielili i na metę przybiegli w grupce dwuosobowej, czyli Ania i Marek, pokonując blisko dziewięć kilometrów.

 

   Sekcja NW od samego początku podzieliła się na podgrupy i na Rozalkowe ścieżki ruszyli w składzie: Basia i Kasia smiley, Werner i Marian oraz ja, szwendający się gdzieś między nimi. Wszyscy, mniej więcej przebyliśmy podobny dystans oscylujący w granicach sześciu kilometrów.

 

   A co do zdjęć, no niestety, odkąd zredukowałem do zera swoją aktywność biegową i zacząłem korzystać z kijków, mam nikłe szanse, aby złapać biegaczy na trasie. Czasami się udaje, ale na regularność, nie ma co liczyć smiley Choć, oczywiście starać się będę!

 

UWAGA!!!

 

   Następne spotkanie treningowe Truchtaczy i Truchtaczolubnych odbędzie się już w najbliższą sobotę, 4 czerwca 2022 roku o godz. 11:00, jak zwykle na Rozalce smiley.

   Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! smiley.

 

 

 

foto: Jacek …

J. Ksi.

Poprawiony: czwartek, 02 czerwca 2022 20:20
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack