Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

zzzzae26b.jpg

LogowanieSonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 105 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 104 gości 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Księżyk Jacek   
poniedziałek, 20 czerwca 2022 13:22

 

Sobotni Trening

 

Truchtaczowy

 

2022-06-18

 

Nr 21/2022

 

 

 

   W minioną sobotę na Rozalce stawili się dyżurni Truchtacze oraz sympatyzująca z nami Kasia. Co do przebytych dystansów, to jest to dla mnie pewna zagadka, ponieważ Truchtacz-sprawozdawca mi ich nie podał smiley, ale można przyjąć, iż niewiele się różniły od tych które robimy na ogół.

 

   Wśród obecnych byli: Janusz, który zaliczył trening jak zwykle biegowo, Kasia w wersji NW, ale w towarzystwie Truchtającego Mariana oraz towarzyszący im na rowerze Werner.

   Marian upierał się, aby trening zaliczyć do kategorii górskiej, ponieważ biegnąc ulicą Graniczną wykorzystał sprzyjającą pogodę i zrobił widocznym w oddali szczytom górskim zdjęcia! Co prawda nie była to ścieżka pod Reglami, ale widoki piękne smiley

 

   Ten trening był również podsumowaniem aktywności Klubowej w pierwszej części roku. Dwadzieścia jeden treningów oraz zawody na bieżni i zimowo-wiosenna część naszego GP, to w sumie dwadzieścia sześć weekendowych spotkań w gronie Truchtaczy i naszych przyjaciół! 100% skuteczności!!! Oby drugie półrocze było również tak intensywne smiley

 

UWAGA!!!

 

   Kolejne spotkanie treningowe Truchtaczy i Truchtaczolubnych ze względu na zbliżający się czwarty bieg z cyklu GP, odbędzie się dopiero w lipcu!!! A dokładnie, 2 lipca 2022 roku o godz. 11:00, jak zwykle na Rozalce smiley.

   Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! smiley.

 

 

 

 

 

 

foto: Marian …

J. Ksi.

Poprawiony: poniedziałek, 20 czerwca 2022 13:35
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack