Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

zzzzae52x.jpg

Logowanie



Sonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Księżyk Jacek   
sobota, 25 czerwca 2022 22:44

 

 

XIII PRZEŁAJOWE

 

GRAND PRIX MYSŁOWIC

 

O PUCHAR TRUCHTACZA

 

 

BIEG CZWARTY - LETNI

 

2022-06-25

 

 

Klasyfikacja OPEN:

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG IV

UWAGI

 1

Siedlaczek Łukasz

Mysłowice

00:27:14

 

2

Lisowski Marcin

Mysłowice

00:27:37

 

3

Zbąski Bartłomiej

KRS TKKF Jastrząb R. Śl.

00:28:16

IV

4

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:28:27

IV

5

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:28:34

IV

6

Karpenko Vitalii

UKRAINA/Katowice

00:28:40

 

7

Kolodii Nikita

UKRAINA/Katowice

00:28:40

 

8

Szczepański Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:55

III

9

Madej Marek

Chorzów

00:29:33

 

10

Kolesnyk Valentyna

UKRAINA/Katowice

00:30:18

K

11

Lvova-Hrytsak Viktoriia

UKRAINA/Katowice

00:31:52

K

12

Jakubowski Piotr

Mors Hubertus Team

00:32:19

III

13

Gieroszka Robert

ADS Masna

00:32:23

IV

14

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:32:56

IV

15

Szmatloch Maciej

Retrobajtel

00:33:23

 

16

Szklorz Sylwester

ADS Masna

00:33:30

IV

17

Sagan Zbigniew

Tychy

00:34:17

III

18

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:34:44

IV

19

Kryvylia Varvara

UKRAINA/Katowice

00:34:53

K

20

Błaszczyk Marcin

Sosnowiec

00:35:17

IV

21

Milkowski Jan

Świętochłowice

00:35:22

III

22

Kwiatek Ireneusz

IRU 75 / Optyka K. M. Szczerba - Czeladź

00:36:14

IV

23

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:37:00

IV K

24

Zakrzewska Natalia

Mysłowice

00:37:29

III K

25

Sojka Robert

Chorzów

00:38:21

IV

26

Rybarski Rafał

Jaworzno

00:38:34

 

27

Lisowska Barbara

Mysłowice

00:38:55

K

28

Bałaziński Paweł + Hera

Mors Hubertus Team

00:39:12

IV CC

29

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:39:25

K

30

Skrzypek Marian

Świętochłowice

00:39:27

 

31

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:39:46

IV

32

Gruszka Marian

Truchtacz Mysłowice

00:40:17

IV

33

Jęczmyk Jakub

Będzin

00:43:40

IV

34

Olszański Karol

Fear The Return

00:43:43

III NW

35

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:44:21

IV NW

36

Siemiątkowska Anna

Truchtacz Mysłowice

00:44:38

K

37

Madera Dawid

Katowicki Nordic Walking

00:45:03

IV NW

38

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

00:45:49

NW

39

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:46:07

III

40

Derus Jakub

Katowicki Nordic Walking

00:46:09

III NW

41

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

00:46:29

IV NW/K

42

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:47:17

IV NW

43

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:48:26

NW

44

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

00:49:14

IV NW

45

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

00:49:27

IV NW

46

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:50:26

 

47

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:50:45

IV NW

48

Wiesner Tomasz

Wataha

00:51:12

II NW

49

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:25

IV NW/K

50

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:53:39

III NW/K

51

Sagan Juliusz

Tychy

00:53:44

IV NW

52

Ropelewska Edyta

Katowicki Nordic Walking

00:53:48

IV NW/K

53

Witkowska Maria

Katowice

00:54:33

NW/K

54

Kucharska Monika

Katowicki Nordic Walking

00:55:49

III NW/K

55

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

00:55:56

III NW/K

56

Botor Stanisław

Stadion Śląski

00:57:22

NW

57

Sagan Marian

40-sto Latek Tychy

00:58:11

NW

58

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

01:00:42

III NW/K

59

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

01:02:20

III NW

60

Sosin Barbara

Stadion Śląski

01:03:00

II NW/K

61

Ambroży – Łuczak Barbara

Mysłowice

01:03:00

NW/K

62

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

01:04:04

II NW/K

63

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:04:05

IV NW

64

Koziarz Roman

Stadion Śląski

01:04:45

III NW

65

Gazda Dorota

Stadion Śląski

01:04:47

III NW/K

66

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

01:08:05

II NW

67

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

01:08:05

NW/K

68

Sagan Irena

40-sto Latek Tychy

01:08:50

III NW/K

69

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:01:22

IV NW

70

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:02:32

III NW

71

Mrozek Piotr

Truchtacz Mysłowice

00::

III

72

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00::

III

REKREACJA (Niepełny Dystans)

73

Korczak-Dąbrowska Katarzyna

Mysłowice

00:51:45

NW/K 2okr. +

74

Jabłoński Łukasz

Mysłowice

00:22:17

2okr.

75

Harrison Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:20

2okr.

76

Szeliga Aleksandra

BDB Team

00:29:10

K 2okr.

77

Wiesner Stanisława

Szopołazy

00:41:28

NW/K 2okr

78

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:14:33

1okr.

79

Derus Dominika

Katowicki Nordic Walking

00:15:20

K 1okr.

80

Harrison Mia

Truchtacz Mysłowice

00:17:54

K 1okr.

81

Kurek Anna

Katowice

00:26:51

NW/K 1okr.

82

Kurek Adam

Katowice

00:26:51

NW 1okr.

83

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00::

PZK

84

Wujko Józef

Katowice

00::

PZK

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Bałaziński Paweł + Hera

Mors Hubertus Team

00:39:12

IV CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Olszański Karol

Fear The Return

00:43:43

III NW

2

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:44:21

IV NW

3

Madera Dawid

Katowicki Nordic Walking

00:45:03

IV NW

4

Słupianek Paweł

Katowicki Nordic Walking

00:45:49

NW

5

Derus Jakub

Katowicki Nordic Walking

00:46:09

III NW

6

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

00:46:29

IV NW/K

7

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:47:17

IV NW

8

Sitkowski Paweł

Mysłowice

00:48:26

NW

9

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

00:49:14

IV NW

10

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

00:49:27

IV NW

11

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:50:45

IV NW

12

Wiesner Tomasz

Wataha

00:51:12

II NW

13

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:25

IV NW/K

14

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:53:39

III NW/K

15

Sagan Juliusz

Tychy

00:53:44

IV NW

16

Ropelewska Edyta

Katowicki Nordic Walking

00:53:48

IV NW/K

17

Witkowska Maria

Katowice

00:54:33

NW/K

18

Kucharska Monika

Katowicki Nordic Walking

00:55:49

III NW/K

19

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

00:55:56

III NW/K

20

Botor Stanisław

Stadion Śląski

00:57:22

NW

21

Sagan Marian

40-sto Latek Tychy

00:58:11

NW

22

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

01:00:42

III NW/K

23

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

01:02:20

III NW

24

Sosin Barbara

Stadion Śląski

01:03:00

II NW/K

25

Ambroży – Łuczak Barbara

Mysłowice

01:03:00

NW/K

26

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

01:04:04

II NW/K

27

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:04:05

IV NW

28

Koziarz Roman

Stadion Śląski

01:04:45

III NW

29

Gazda Dorota

Stadion Śląski

01:04:47

III NW/K

30

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

01:08:05

II NW

31

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

01:08:05

NW/K

32

Sagan Irena

40-sto Latek Tychy

01:08:50

III NW/K

33

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:01:22

IV NW

34

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:02:32

III NW

38

Korczak-Dąbrowska Katarzyna

Mysłowice

00:51:45

NW/K 2okr. +

39

Wiesner Stanisława

Szopołazy

00:41:28

NW/K 2okr

40

Kurek Anna

Katowice

00:26:51

NW/K 1okr.

41

Kurek Adam

Katowice

00:26:51

NW 1okr.

42

Wujko Józef

Katowice

00::

PZK

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Kolesnyk Valentyna

UKRAINA/Katowice

00:30:18

K

2

Lvova-Hrytsak Viktoriia

UKRAINA/Katowice

00:31:52

K

3

Kryvylia Varvara

UKRAINA/Katowice

00:34:53

K

4

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:37:00

IV K

5

Zakrzewska Natalia

Mysłowice

00:37:29

III K

6

Lisowska Barbara

Mysłowice

00:38:55

K

7

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:39:25

K

8

Siemiątkowska Anna

Truchtacz Mysłowice

00:44:38

K

9

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

00:46:29

IV NW/K

10

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:25

IV NW/K

11

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:53:39

III NW/K

12

Ropelewska Edyta

Katowicki Nordic Walking

00:53:48

IV NW/K

13

Witkowska Maria

Katowice

00:54:33

NW/K

14

Kucharska Monika

Katowicki Nordic Walking

00:55:49

III NW/K

15

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

00:55:56

III NW/K

16

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

01:00:42

III NW/K

17

Sosin Barbara

Stadion Śląski

01:03:00

II NW/K

18

Ambroży – Łuczak Barbara

Mysłowice

01:03:00

NW/K

19

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

01:04:04

II NW/K

20

Gazda Dorota

Stadion Śląski

01:04:47

III NW/K

21

Inglant Krystyna

Stadion Śląski

01:08:05

NW/K

22

Sagan Irena

40-sto Latek Tychy

01:08:50

III NW/K

23

Korczak-Dąbrowska Katarzyna

Mysłowice

00:51:45

NW/K 2okr. +

24

Szeliga Aleksandra

BDB Team

00:29:10

K 2okr.

25

Wiesner Stanisława

Szopołazy

00:41:28

NW/K 2okr

26

Derus Dominika

Katowicki Nordic Walking

00:15:20

K 1okr.

27

Harrison Mia

Truchtacz Mysłowice

00:17:54

K 1okr.

28

Kurek Anna

Katowice

00:26:51

NW/K 1okr.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                      

1

Szczepański Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:55

III

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:32:56

IV

3

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:39:25

K

4

Gruszka Marian

Truchtacz Mysłowice

00:40:17

IV

5

Siemiątkowska Anna

Truchtacz Mysłowice

00:44:38

K

6

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:46:07

III

7

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:53:39

III NW/K

8

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

00:55:56

III NW/K

9

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

01:04:04

II NW/K

10

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:04:05

IV NW

11

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:01:22

IV NW

12

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:02:32

III NW

13

Mrozek Piotr

Truchtacz Mysłowice

00::

III

14

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00::

III

15

Harrison Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:20

2okr.

16

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:14:33

1okr.

17

Harrison Mia

Truchtacz Mysłowice

00:17:54

K 1okr.

18

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00::

PZK

 

LEGENDA:

 

  • I, II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł. Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • PZK – zawodnik nie klasyfikowany – udział honorowy.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

 

J. Ksi.

Poprawiony: niedziela, 26 czerwca 2022 18:28
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack