Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
środa, 20 lipca 2022 22:37

 

Sobotni Trening

 

Truchtaczowy

 

2022-07-16

 

Nr 24/2022

 

 

 

   W ostatnią sobotę spotkaliśmy się treningowo na Promenadzie. Frekwencja tym razem dopisała, choć mam takie wrażenie, że w dużym stopniu magnesem był potreningowy grill smiley W sumie jednak, nie ważny jest powód, ale efekt!    

 

   Na trasę wyruszyliśmy w kilku grupach. Biegowo reprezentowali nas: Janusz, Marek i Piotrek, nieco wolniej: Ania i Marian oraz Wojtek i Marian. W wersji NW na ścieżki wyszli: Kasia i Basia, Bożena z Bonusem oraz Teresa i Basia. Ja również, nadal z kijkami, ale i z aparatem starałem się nieco kilometrów wychodzić.

 

   Uczestnicząc w spotkaniu treningowym na Promenadzie, mamy tę możliwość, że niemal cały czas pozostajemy w kontakcie wzrokowym i często spotykamy się na alejkach parkowych. Zdarza się, że grupki się łączą, wymieniają, rozpadają i wszystko to bez szkody dla wspólnego treningu. Tak też się i mnie przydarzyło, kiedy wzmocnił mnie Marian i razem biegnąc i dreptając ukończyliśmy trening.

 

   W tym samym czasie, przy grillu czekała na nas ta część Truchtaczy i Truchtaczolubnych, którzy … czasowo nie mogą trenować smiley

 

   A sam grill … znów się udał! Jedzonko pyszne, jednak najważniejsze, że mogliśmy się spotkać i spędzić ze sobą czas!

 

 

UWAGA!!!

 

 

   Kolejne spotkanie treningowe Truchtaczy i Truchtaczolubnych odbędzie się 23 lipca 2022 roku o godz. 11:00, jak zwykle na Rozalce smiley.

   Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! smiley.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto: Bożena, Jacek…

J. Ksi.

Poprawiony: czwartek, 21 lipca 2022 00:01
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack