Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

LogowanieSonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Księżyk Jacek   
czwartek, 28 lipca 2022 16:01

 

Sobotni Trening

 

Truchtaczowy

 

2022-07-23

 

Nr 25/2022

 

 

   Poprzednia sobota była odrobinę relaksacyjna (wiadomo – Promenada smiley i do tego grill!), tym razem, na Rozalce miało być bardziej intensywnie! No cóż… pogoda dała się nam jednak we znaki. Słońce, temperatura, wilgotność powietrza (a raczej jej śladowe ilości smiley) nie ułatwiały życia! Mimo wszystko, stawiliśmy się w dosyć licznej grupie na miejscu zbiórki.

 

   Na rozalkowe ścieżki wyruszyliśmy w kilku grupach, z czego trzy były biegowe!!! Najsilniejszy skład stanowili Marek, Piotrek i Dario. Grupę łącznikową tworzyli Marian wraz Anią. A na trzeciej, ale zaplanowanej pozycji wybiegli Werner i Marian. Kilometraże oczywiście różniły się mocno (+/- od 7 do 12 km.), ale przecież wiadomo, że nasze sobotnie spotkania w dużej mierze są towarzyskie i bardziej stawiamy na wspólne spotkanie niż na duże jednostki treningowe.

 

   Na starcie była jeszcze jedna grupka, czyli ja (niestety w dalszym ciągu w wersji NW) tym razem wspomagany kolarsko przez Matyldę na swojej różowej Lagunie!!! Nie wiem, kto komu dotrzymywał tempa smiley, ale było bardzo sympatycznie (i gadatliwie!!!).  Mój sobotni „wyczyn”, to niewiele ponad 5 km, choć popiątkowe zmęczenie i sobotnia pogoda trochę mnie tłumaczą smiley.

 

   W trakcie, kiedy byliśmy już na trasie, dołączyli do nas Basia (NW) i Bożena w wersji MultiCC (Bumi, Modi, Bonus). Spotkanie nastąpiło w okolicach naszych „podbiegów”, tam też zrobiliśmy sobie małą sesję zdjęciową!

 

   Cali i zdrowi, choć nieco wysuszeni dotarliśmy do mety, gdzie jeszcze były długie Truchtaczy rozmowy smiley.

 

 

UWAGA!!!

 

   Kolejne spotkanie treningowe Truchtaczy i Truchtaczolubnych odbędzie się w ostatnią sobotę miesiąca, czyli 30 lipca 2022 roku o godz. 11:00, jak zwykle na Rozalce smiley.

   Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! smiley.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto: Jacek …

J. Ksi.

Poprawiony: czwartek, 28 lipca 2022 17:26
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack