Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

rcu.jpg

LogowanieSonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 65 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 63 gości 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Księżyk Jacek   
wtorek, 02 sierpnia 2022 21:05

 

Sobotni Trening

 

Truchtaczowy

 

2022-07-30

 

Nr 26/2022

 

 

 

   Ostatnia sobota lipca, półmetek wakacji a my nie zwalniamy tempa, tylko regularnie w każdym tygodniu spotykamy się na wspólnym treningu! Warto to zaznaczyć, bo wiadomo przecież że w tym czasie staramy się wyjechać za miasto na dłużej, lub choćby na weekend. A jednak, nasze zobowiązanie klubowe traktujemy bardzo poważnie i zawsze ktoś z Truchtaczy jest na sobotnim treningu! Dlatego też z czystym sumieniem można powiedzieć, że zapraszamy na wspólny trening w KAŻDĄ SOBOTĘ!!!

 

   A ostatnio na Rozalce, pomimo tego, że to wakacyjne, sobotnie przedpołudnie, nie było nas wcale mało. Biegowo na trasę wyruszyli wspólnie: Marian i Marian, Janusz, Marek i Werner a tuż za nimi Ania. Z czasem, oczywiście podzielili się na naturalne (pod względem tempa) podgrupy, by ponownie, wspólnie zameldować się na mecie. Kilometraż, jak zwykle oscylował pomiędzy osiem a dwanaście km.

 

   W wersji NW główną grupę stanowiły Basie dwie wspomagane przez Bożenę z Bonusem. Ich dystans to ok. pięciu kilometrów. Byłem również i ja, tym razem samotnie, ale bardzo aktywnie. Udało mi się pokonać +/- siedem kilometrów. Choć w porównaniu z biegaczami, może to niewiele, jednak to wszystko, na co mnie obecnie stać!

 

 

UWAGA!!!

 

   Kolejne spotkanie treningowe Truchtaczy i Truchtaczolubnych odbędzie się 6 sierpnia 2022 roku o godz. 11:00, jak zwykle na Rozalce smiley.

   Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! smiley.

 

 

foto: Jacek…

J. Ksi.

80

Poprawiony: wtorek, 02 sierpnia 2022 21:25
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack