Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

Logowanie



Sonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Księżyk Jacek   
niedziela, 18 września 2022 20:55

 

XIII PRZEŁAJOWE

 

GRAND PRIX MYSŁOWIC

 

O PUCHAR TRUCHTACZA

 

WYNIKI

 

PO CZTERECH BIEGACH

 

 

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II

+ IV + V

UWAGI

1

Zbąski Bartłomiej

KRS TKKF Jastrząb R. Śl.

01:50:37

IV

2

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

01:53:12

IV

3

Szczepański Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:54:17

IV

4

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:05:47

IV

5

Jakubowski Piotr

Mors Hubertus Team

02:10:46

IV

6

Gieroszka Robert

ADS Masna

02:11:03

IV

7

Sagan Zbigniew

Tychy

02:15:23

IV

8

Suślik Sobiesław

Mysłowice

02:18:45

IV

9

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

02:19:40

IV K

10

Szklorz Sylwester

ADS Masna

02:24:27

IV

11

Bałaziński Paweł + Hera

Mors Hubertus Team

02:27:37

IV CC

12

Kwiatek Ireneusz

IRU 75 / Optyka K. M. Szczerba - Czeladź

02:28:44

IV

13

Błaszczyk Marcin

Sosnowiec

02:28:58

IV

14

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:29:33

IV

15

Gruszka Marian

Truchtacz Mysłowice

02:30:01

IV

16

Sojka Robert

Chorzów

02:31:10

IV

17

Jęczmyk Jakub

Będzin

02:50:22

IV

18

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

03:00:17

IV NW

19

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:07:50

IV NW

20

Derus Jakub

Katowicki Nordic Walking

03:10:54

IV NW

21

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

03:17:57

IV NW

22

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

03:21:49

IV NW/K

23

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

03:23:02

IV NW

24

Ropelewska Edyta

Katowicki Nordic Walking

03:30:37

IV NW/K

25

Sagan Juliusz

Tychy

03:30:43

IV NW

26

Kucharska Monika

Katowicki Nordic Walking

03:43:29

IVNW/K

27

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:59:23

IV NW

28

Gazda Dorota

Stadion Śląski

04:05:07

IV NW/K

29

Pilarczyk Łukasz

Józefinka Katowice

01:28:29

III

 

30

Malejka Katarzyna

ADS Masna

01:30:26

III K

31

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

01:31:09

III

32

Idzikowska Angelika + Portos

Truchtacz Mysłowice

01:36:32

III CC/K

33

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:41:22

III

34

Zakrzewska Natalia

Mysłowice

01:50:39

III K

35

Janor Agnieszka

Mysłowice

01:55:58

III K

36

Seweryn Bartosz

Mors Hubertus Team

02:01:42

III

37

Madera Dawid

Katowicki Nordic Walking

02:17:19

III NW

38

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

02:21:55

III NW/K

39

Bytomska-Maciejewska Grażyna

Mysłowice

02:31:29

III NW/K

40

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:41:04

III NW/K

41

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

02:44:38

III NW/K

42

Koziarz Roman

Stadion Śląski

02:52:10

III NW

43

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

02:54:00

III NW/K

44

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:59:52

III NW

45

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

03:00:04

III NW

46

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

03:05:29

III NW

47

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

03:09:39

III NW

48

Górak Piotr

Diablak 120

01:04:34

II

49

Cyroń Andrzej

Katowice

01:08:55

II

50

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:08:59

II

51

Milkowski Jan

Świętochłowice

01:10:34

II

52

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:11:39

II

53

Wartok Mariusz

Mysłowice

01:12:14

II

54

Dandyk Karol + Karmel

Mysłowice

01:12:27

II CC

55

Glanowski Zenon

TKKF Czeladź

01:13:57

II

56

Barchanowski Wojciech

Sosnowiec

01:15:02

II

57

Kobak Bogdan

Mysłowice

01:16:24

II

58

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:19:26

II

59

Mrozek Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:19:28

II

60

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:26:33

II

61

Olszański Karol

Fear The Return

01:27:49

II NW

62

Żywica Dorota

Huragan Ligota

01:28:06

II K

63

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

01:35:36

II K

64

Wiesner Tomasz

Wataha

01:41:36

II NW

65

Cyroń Renata

Katowice

01:49:15

II NW/K

66

Janicki Jacek

Gliwice

01:51:18

II NW

67

Niklas Aniela

Mysłowice

01:56:50

II NW/K

68

Bąk Jerzy

Stadion Śląski

01:59:19

II NW

69

Sosin Barbara

Stadion Śląski

02:01:27

II NW/K

70

Kulików Joanna

Mysłowice

02:03:14

II NW/K

71

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:05:57

II NW/K

72

Świgoń Katarzyna

Katowice

02:08:34

II NW/K

73

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

02:13:31

II NW/K

74

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

02:28:54

II NW

75

Ryszka Karol + Rubens

Okiem Wilka

00:24:38

I CC

76

Seweryn Jacek

Mysłowice

00:27:03

I

77

Zięcina Maciej

ADS Masna

00:27:09

I

78

Ryskalok Piotr

Okiem Wilka

00:28:37

I

79

Dudzik Zenon

SK ZEN Team

00:29:56

I

80

Malejka Piotr

ADS Masna

00:31:28

I

81

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:32:07

I

82

Kancel Daniel + Lili

Okiem Wilka

00:32:29

I CC

83

Trąbała Adam

BiegaMysłowice

00:32:32

I

84

Winczakiewicz Michał

Winczi Team

00:34:21

I

85

Ryskalok Karolina + Leon i Alek

Okiem Wilka

00:34:37

I CC/K

86

Mikołajczyk Romuald

Nudel Team

00:35:11

I

87

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:35:23

I

88

Litwin Agnieszka

Pogoria Biega

00:36:15

I K

89

Mencel Adrian

Katowice

00:36:19

I

90

Salbert Beata + Luna i Logan

Okiem Wilka

00:36:19

I CC/K

91

Głuc Mirosław + Yasper

Okiem Wilka

00:37:38

I CC

92

Gawron Konrad

Mors Hubertus Team

00:37:47

I

93

Zakrzewska Paulina

Mysłowice

00:38:15

I K

94

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

00:38:54

I

95

Mikołajczyk Tomasz

Mors Hubertus Team

00:39:18

I

96

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:42:35

I

97

Wizner Czesław

Mysłowice

00:44:08

I

98

Szobak Adam

Katowice

00:45:02

I

99

Górecka Iwona

Stadion Śląski

00:56:21

I NW/K

100

Skrodzka Katarzyna

Żmije Na Kije

00:59:30

I NW/K

101

Kosmala Katarzyna

Nudel Team

00:59:35

I NW/K

102

Skrodzka Ewa

Żmije Na Kije

01:02:37

I NW/K

103

Królikowska Danuta

Stadion Śląski

01:03:39

I NW/K

104

Iwaszkiewicz Dominik

Katowice

01:05:02

I NW

105

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:09:12

I NW/K

106

Wiesner Stanisława

Szopołazy

01:09:12

I NW/K

REKREACJA (Niepełny Dystans)

107

Jamróz Damian + Sajgon

Husky Fun

00:24:45

I CC 2okr.

108

Szczerba Izabela

Sosnowiec

00:47:34

I NW/K 2okr.

109

Szczerba Sylwia

Sosnowiec

00:47:35

I NW/K 2okr.

110

Sagan Irena

40-sto Latek Tychy

00:53:26

I+I NW/K 2okr.

111

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:23:54

I+I K 1okr.

112

Kurek Anna

Katowice

01:23:07

III NW/K 1okr.

113

Kurek Adam

Katowice

01:23:11

III NW 1okr.

114

Jarosz Teresa

Truchtacz Mysłowice

00:34:56

I NW/K 1okr.

115

Wujko Józef

Katowice

00::

III PZK

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Bałaziński Paweł + Hera

Mors Hubertus Team

02:27:37

IV CC

2

Idzikowska Angelika + Portos

Truchtacz Mysłowice

01:36:32

III CC/K

3

Dandyk Karol + Karmel

Mysłowice

01:12:27

II CC

4

Ryszka Karol + Rubens

Okiem Wilka

00:24:38

I CC

5

Kancel Daniel + Lili

Okiem Wilka

00:32:29

I CC

6

Ryskalok Karolina + Leon i Alek

Okiem Wilka

00:34:37

I CC/K

7

Salbert Beata + Luna i Logan

Okiem Wilka

00:36:19

I CC/K

8

Głuc Mirosław + Yasper

Okiem Wilka

00:37:38

I CC

9

Jamróz Damian + Sajgon

Husky Fun

00:24:45

I CC 2okr.

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

03:00:17

IV NW

2

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:07:50

IV NW

3

Derus Jakub

Katowicki Nordic Walking

03:10:54

IV NW

4

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

03:17:57

IV NW

5

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

03:21:49

IV NW/K

6

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

03:23:02

IV NW

7

Ropelewska Edyta

Katowicki Nordic Walking

03:30:37

IV NW/K

8

Sagan Juliusz

Tychy

03:30:43

IV NW

9

Kucharska Monika

Katowicki Nordic Walking

03:43:29

IVNW/K

10

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:59:23

IV NW

11

Gazda Dorota

Stadion Śląski

04:05:07

IV NW/K

12

Madera Dawid

Katowicki Nordic Walking

02:17:19

III NW

13

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

02:21:55

III NW/K

14

Bytomska-Maciejewska Grażyna

Mysłowice

02:31:29

III NW/K

15

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:41:04

III NW/K

16

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

02:44:38

III NW/K

17

Koziarz Roman

Stadion Śląski

02:52:10

III NW

18

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

02:54:00

III NW/K

19

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:59:52

III NW

20

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

03:00:04

III NW

21

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

03:05:29

III NW

22

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

03:09:39

III NW

23

Olszański Karol

Fear The Return

01:27:49

II NW

24

Wiesner Tomasz

Wataha

01:41:36

II NW

25

Cyroń Renata

Katowice

01:49:15

II NW/K

26

Janicki Jacek

Gliwice

01:51:18

II NW

27

Niklas Aniela

Mysłowice

01:56:50

II NW/K

28

Bąk Jerzy

Stadion Śląski

01:59:19

II NW

29

Sosin Barbara

Stadion Śląski

02:01:27

II NW/K

30

Kulików Joanna

Mysłowice

02:03:14

II NW/K

31

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:05:57

II NW/K

32

Świgoń Katarzyna

Katowice

02:08:34

II NW/K

33

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

02:13:31

II NW/K

34

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

02:28:54

II NW

35

Górecka Iwona

Stadion Śląski

00:56:21

I NW/K

36

Skrodzka Katarzyna

Żmije Na Kije

00:59:30

I NW/K

37

Kosmala Katarzyna

Nudel Team

00:59:35

I NW/K

38

Skrodzka Ewa

Żmije Na Kije

01:02:37

I NW/K

39

Królikowska Danuta

Stadion Śląski

01:03:39

I NW/K

40

Iwaszkiewicz Dominik

Katowice

01:05:02

I NW

41

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:09:12

I NW/K

42

Wiesner Stanisława

Szopołazy

01:09:12

I NW/K

43

Szczerba Izabela

Sosnowiec

00:47:34

I NW/K 2okr.

44

Szczerba Sylwia

Sosnowiec

00:47:35

I NW/K 2okr.

45

Sagan Irena

40-sto Latek Tychy

00:53:26

I+I NW/K 2okr.

46

Kurek Anna

Katowice

01:23:07

III NW/K 1okr.

47

Kurek Adam

Katowice

01:23:11

III NW 1okr.

48

Jarosz Teresa

Truchtacz Mysłowice

00:34:56

I NW/K 1okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

02:19:40

IV K

2

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

03:21:49

IV NW/K

3

Ropelewska Edyta

Katowicki Nordic Walking

03:30:37

IV NW/K

4

Kucharska Monika

Katowicki Nordic Walking

03:43:29

IVNW/K

5

Gazda Dorota

Stadion Śląski

04:05:07

IV NW/K

6

Malejka Katarzyna

ADS Masna

01:30:26

III K

7

Idzikowska Angelika + Portos

Truchtacz Mysłowice

01:36:32

III CC/K

8

Zakrzewska Natalia

Mysłowice

01:50:39

III K

9

Janor Agnieszka

Mysłowice

01:55:58

III K

10

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

02:21:55

III NW/K

11

Bytomska-Maciejewska Grażyna

Mysłowice

02:31:29

III NW/K

12

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:41:04

III NW/K

13

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

02:44:38

III NW/K

14

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

02:54:00

III NW/K

15

Żywica Dorota

Huragan Ligota

01:28:06

II K

16

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

01:35:36

II K

17

Cyroń Renata

Katowice

01:49:15

II NW/K

18

Niklas Aniela

Mysłowice

01:56:50

II NW/K

19

Sosin Barbara

Stadion Śląski

02:01:27

II NW/K

20

Kulików Joanna

Mysłowice

02:03:14

II NW/K

21

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:05:57

II NW/K

22

Świgoń Katarzyna

Katowice

02:08:34

II NW/K

23

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

02:13:31

II NW/K

24

Ryskalok Karolina + Leon i Alek

Okiem Wilka

00:34:37

I CC/K

25

Litwin Agnieszka

Pogoria Biega

00:36:15

I K

26

Salbert Beata + Luna i Logan

Okiem Wilka

00:36:19

I CC/K

27

Zakrzewska Paulina

Mysłowice

00:38:15

I K

28

Górecka Iwona

Stadion Śląski

00:56:21

I NW/K

29

Skrodzka Katarzyna

Żmije Na Kije

00:59:30

I NW/K

30

Kosmala Katarzyna

Nudel Team

00:59:35

I NW/K

31

Skrodzka Ewa

Żmije Na Kije

01:02:37

I NW/K

32

Królikowska Danuta

Stadion Śląski

01:03:39

I NW/K

33

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:09:12

I NW/K

34

Wiesner Stanisława

Szopołazy

01:09:12

I NW/K

35

Szczerba Izabela

Sosnowiec

00:47:34

I NW/K 2okr.

36

Szczerba Sylwia

Sosnowiec

00:47:35

I NW/K 2okr.

37

Sagan Irena

40-sto Latek Tychy

00:53:26

I+I NW/K 2okr.

38

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:23:54

I+I K 1okr.

39

Kurek Anna

Katowice

01:23:07

III NW/K 1okr.

40

Jarosz Teresa

Truchtacz Mysłowice

00:34:56

I NW/K 1okr.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

 

1

Szczepański Janusz

Truchtacz Mysłowice

01:54:17

IV

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:05:47

IV

3

Gruszka Marian

Truchtacz Mysłowice

02:30:01

IV

4

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

03:59:23

IV NW

5

Idzikowska Angelika + Portos

Truchtacz Mysłowice

01:36:32

III CC/K

6

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:41:22

III

7

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:41:04

III NW/K

8

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

02:44:38

III NW/K

9

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:59:52

III NW

10

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

03:00:04

III NW

11

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:11:39

II

12

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:19:26

II

13

Mrozek Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:19:28

II

14

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:26:33

II

15

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:05:57

II NW/K

16

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:32:07

I

17

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:42:35

I

18

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:09:12

I NW/K

19

Jarosz Teresa

Truchtacz Mysłowice

00:34:56

I NW/K 1okr.

 

Legenda :

 

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz, Kotrak - Kategoria klubowa
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

J. Ksi.

95

Poprawiony: poniedziałek, 19 września 2022 18:02
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack