Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

gp logo.jpg

Logowanie



Sonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Księżyk Jacek   
poniedziałek, 19 września 2022 18:02

 

XIII GRAND PRIX MYSŁOWIC

 

W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 

O PUCHAR TRUCHTACZA

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

 

(W UKŁADZIE POZIOMYM

 

 ALFABETYCZNYM)

 

 

(Klasyfikacja uwzględnia jedynie tych zawodników,

 

którzy ukończyli obowiązkowy

 

BIEG PIERWSZY – ZIMOWY 2022-02-26

 

na pełnym dystansie 6,7km)!!!

 

 

L/P

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

BIEG I

BIEG II

BIEG III

BIEG IV

BIEG V

BIEG VI

BIEG VII

SUMA

UWAGI

1

Bałaziński Paweł + Hera

Mors Hubertus Team

00:35:26

00:36:00

00:34:55

00:39:12

00:36:59

 

 

02:27:37

IV CC

2

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:47:20

00:48:16

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

01:35:36

II K

3

Barchanowski Wojciech

Sosnowiec

00:37:31

00:37:31

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

01:15:02

II

4

Bąk Jerzy

Stadion Śląski

00:58:41

01:00:38

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

01:59:19

II NW

5

Błaszczyk Marcin

Sosnowiec

00:40:21

00:35:08

00:33:37

00:35:17

00:38:12

 

 

02:28:58

IV

6

Bytomska-Maciejewska Grażyna

Mysłowice

00:51:54

00:48:59

00:49:15

///////////////

00:50:36

 

 

02:31:29

III NW/K

7

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:09:12

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

01:09:12

I NW/K

8

Cyroń Andrzej

Katowice

00:34:57

00:33:58

00:34:21

///////////////

///////////////

 

 

01:08:55

II

9

Cyroń Renata

Katowice

00:55:02

00:54:13

00:53:20

///////////////

///////////////

 

 

01:49:15

II NW/K

10

Dandyk Karol + Karmel

Mysłowice

00:35:27

///////////////

///////////////

///////////////

00:37:00

 

 

01:12:27

II CC

11

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

00:48:01

00:47:25

00:45:39

00:46:29

///////////////

 

 

02:21:55

III NW/K

12

Derus Jakub

Katowicki Nordic Walking

00:53:43

00:47:37

///////////////

00:46:09

00:43:25

 

 

03:10:54

IV NW

13

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:46:58

00:45:35

00:45:26

00:44:21

00:43:23

 

 

03:00:17

IV NW

14

Dudzik Zenon

SK ZEN Team

00:29:56

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:29:56

I

15

Gawron Konrad

Mors Hubertus Team

00:37:47

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:37:47

I

16

Gazda Dorota

Stadion Śląski

00:59:57

00:59:03

00:59:02

01:04:47

01:01:20

 

 

04:05:07

IV NW/K

17

Gieroszka Robert

ADS Masna

00:34:21

00:32:49

00:30:48

00:32:23

00:31:30

 

 

02:11:03

IV

18

Glanowski Zenon

TKKF Czeladź

00:36:58

00:36:59

00:35:32

///////////////

///////////////

 

 

01:13:57

II

19

Głuc Mirosław + Yasper

Okiem Wilka

00:37:38

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:37:38

I CC

20

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

00:51:19

00:51:23

00:49:39

00:50:45

00:49:35

 

 

03:23:02

IV NW

21

Górak Piotr

Diablak 120

00:32:25

///////////////

00:30:48

///////////////

00:32:09

 

 

01:04:34

II

22

Górecka Iwona

Stadion Śląski

00:56:21

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:56:21

I NW/K

23

Gruszka Marian

Truchtacz Mysłowice

00:37:15

00:36:21

00:35:10

00:40:17

00:36:08

 

 

02:30:01

IV

24

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

00:50:19

00:49:08

00:50:44

00:49:27

///////////////

 

 

02:28:54

III NW

25

Idzikowska Angelika + Portos

Truchtacz Mysłowice

00:32:43

00:31:48

00:31:38

///////////////

00:32:01

 

 

01:36:32

III CC/K

26

Iwaszkiewicz Dominik

Katowice

01:05:02

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

01:05:02

I NW

27

Jakubowski Piotr

Mors Hubertus Team

00:31:44

00:35:45

///////////////

00:32:19

00:30:58

 

 

02:10:46

IV

28

Janicki Jacek

Gliwice

00:56:26

00:54:52

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

01:51:18

II NW

29

Janor Agnieszka

Mysłowice

00:37:39

00:37:51

///////////////

///////////////

00:40:28

 

 

01:55:58

III K

30

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:00:14

00:58:16

01:00:12

01:01:22

///////////////

 

 

02:59:52

III NW

31

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:54:29

00:52:56

///////////////

00:53:39

///////////////

 

 

02:41:04

III NW/K

32

Jęczmyk Jakub

Będzin

00:43:56

00:41:59

00:42:08

00:43:40

00:40:47

 

 

02:50:22

IV

33

Kancel Daniel + Lili

Okiem Wilka

00:32:29

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:32:29

I CC

34

Kobak Bogdan

Mysłowice

00:37:38

///////////////

///////////////

///////////////

00:38:46

 

 

01:16:24

II

35

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:36:42

00:36:53

00:38:40

00:39:46

00:36:12

 

 

02:29:33

IV

36

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:28:17

00:28:26

00:28:07

00:28:34

00:27:55

 

 

01:53:12

IV

37

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

01:01:53

///////////////

///////////////

01:04:04

///////////////

 

 

02:05:57

II NW/K

38

Kosmala Katarzyna

Nudel Team

00:59:35

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:59:35

I NW/K

39

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:56:47

///////////////

00:56:43

01:00:42

00:56:31

 

 

02:54:00

III NW/K

40

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:53:25

///////////////

00:52:37

01:04:45

00:54:00

 

 

02:52:10

III NW

41

Królikowska Danuta

Stadion Śląski

01:03:39

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

01:03:39

I NW/K

42

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:59:15

00:55:48

00:57:57

01:04:05

01:00:15

 

 

03:59:23

IV NW

43

Kucharska Monika

Katowicki Nordic Walking

00:57:53

00:54:11

01:03:26

00:55:49

00:55:36

 

 

03:43:29

IVNW/K

44

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

01:06:27

01:07:04

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

02:13:31

II NW/K

45

Kulików Joanna

Mysłowice

01:03:40

00:59:34

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

02:03:14

II NW/K

46

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:35:08

00:33:51

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

01:08:59

II

47

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

01:02:02

01:01:07

///////////////

01:02:20

///////////////

 

 

03:05:29

III NW

48

Kwiatek Ireneusz

IRU 75 / Optyka K. M. Szczerba - Czeladź

00:36:54

00:35:18

00:38:05

00:36:14

00:40:18

 

 

02:28:44

IV

49

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:42:10

00:44:23

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

01:26:33

II

50

Litwin Agnieszka

Pogoria Biega

00:36:15

///////////////

00:36:40

///////////////

///////////////

 

 

00:36:15

I K

51

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:35:23

///////////////

00:34:11

///////////////

///////////////

 

 

00:35:23

I

52

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:31:03

00:30:33

00:30:08

00:32:56

00:31:15

 

 

02:05:47

IV

53

Madera Dawid

Katowicki Nordic Walking

00:46:05

00:46:11

00:44:50

00:45:03

///////////////

 

 

02:17:19

III NW

54

Malejka Katarzyna

ADS Masna

00:30:18

00:29:51

00:30:20

///////////////

00:30:17

 

 

01:30:26

III K

55

Malejka Piotr

ADS Masna

00:31:28

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:31:28

I

56

Mencel Adrian

Katowice

00:36:19

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:36:19

I

57

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

00:34:37

00:34:00

00:34:33

00:37:00

00:34:03

 

 

02:19:40

IV K

58

Mikołajczyk Romuald

Nudel Team

00:35:11

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:35:11

I

59

Mikołajczyk Tomasz

Mors Hubertus Team

00:39:18

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:39:18

I

60

Milkowski Jan

Świętochłowice

00:35:12

///////////////

00:34:19

00:35:22

///////////////

 

 

01:10:34

II

61

Mrozek Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:39:22

00:40:06

00:40:06

///////////////

///////////////

 

 

01:19:28

II

62

Niklas Aniela

Mysłowice

00:58:57

00:57:53

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

01:56:50

II NW/K

63

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:47:19

00:47:10

00:45:29

00:47:17

00:46:04

 

 

03:07:50

IV NW

64

Olszański Karol

Fear The Return

00:44:06

///////////////

00:43:48

00:43:43

///////////////

 

 

01:27:49

II NW

65

Pilarczyk Łukasz

Józefinka Katowice

00:29:25

00:29:17

00:29:42

///////////////

00:29:47

 

 

01:28:29

III

66

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:59:47

00:57:45

///////////////

01:02:32

///////////////

 

 

03:00:04

III NW

67

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:32:07

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:32:07

I

68

Ropelewska Edyta

Katowicki Nordic Walking

00:53:20

00:51:53

00:52:34

00:53:48

00:51:36

 

 

03:30:37

IV NW/K

69

Ryskalok Karolina + Leon i Alek

Okiem Wilka

00:34:37

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:34:37

I CC/K

70

Ryskalok Piotr

Okiem Wilka

00:28:37

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:28:37

I

71

Ryszka Karol + Rubens

Okiem Wilka

00:24:38

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:24:38

I CC

72

Sagan Juliusz

Tychy

00:52:48

00:51:45

00:52:21

00:53:44

00:52:26

 

 

03:30:43

IV NW

73

Sagan Zbigniew

Tychy

00:35:22

00:33:29

///////////////

00:34:17

00:32:15

 

 

02:15:23

IV

74

Salbert Beata + Luna i Logan

Okiem Wilka

00:36:19

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:36:19

I CC/K

75

Seweryn Bartosz + Snupi (?)

Mors Hubertus Team

00:46:39

00:37:32

///////////////

///////////////

00:37:31

 

 

02:01:42

III

76

Seweryn Jacek

Mysłowice

00:27:03

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:27:03

I

77

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:42:35

///////////////

00:38:32

///////////////

///////////////

 

 

00:42:35

I

78

Skrodzka Ewa

Żmije Na Kije

01:02:37

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

01:02:37

I NW/K

79

Skrodzka Katarzyna

Żmije Na Kije

00:59:30

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:59:30

I NW/K

80

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

00:28:25

00:34:17

00:28:41

00:28:27

///////////////

 

 

01:31:09

III

81

Sojka Robert

Chorzów

00:38:19

00:35:09

00:37:15

00:38:21

00:39:21

 

 

02:31:10

IV

82

Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:58:27

///////////////

00:59:06

01:03:00

///////////////

 

 

02:01:27

II NW/K

83

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:59:59

///////////////

01:06:22

01:08:05

01:01:35

 

 

03:09:39

III NW

84

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:37:20

00:33:23

00:34:02

00:34:44

00:33:18

 

 

02:18:45

IV

85

Szczepański Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:58

00:28:19

///////////////

00:28:55

00:28:05

 

 

01:54:17

IV

86

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

00:38:54

///////////////

00:36:21

///////////////

///////////////

 

 

00:38:54

I

87

Szklorz Sylwester

ADS Masna

00:33:10

00:44:00

00:33:49

00:33:30

00:33:47

 

 

02:24:27

IV

88

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:33:54

00:33:57

00:34:01

///////////////

00:33:31

 

 

01:41:22

III

89

Szobak Adam

Katowice

00:45:02

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:45:02

I

90

Świgoń Katarzyna

Katowice

01:09:13

00:59:21

00:59:02

///////////////

///////////////

 

 

02:08:34

II NW/K

91

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:50:14

00:49:01

00:48:12

00:52:25

00:50:09

 

 

03:21:49

IV NW/K

92

Trąbała Adam

BiegaMysłowice

00:32:32

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:32:32

I

93

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:36:30

00:35:44

00:35:52

///////////////

///////////////

 

 

01:12:14

II

94

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:35:20

00:36:19

00:34:44

///////////////

///////////////

 

 

01:11:39

II

95

Wiesner Stanisława

Szopołazy

01:09:12

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

01:09:12

I NW/K

96

Wiesner Tomasz

Wataha

00:50:24

///////////////

///////////////

00:51:12

///////////////

 

 

01:41:36

II NW

97

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

00:50:08

00:48:55

00:49:09

00:49:14

00:49:40

 

 

03:17:57

IV NW

98

Winczakiewicz Michał

Winczi Team

00:34:21

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:34:21

I

99

Wizner Czesław

Mysłowice

00:44:08

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:44:08

I

100

Wojtyczka Alicja

Mysłowice

00:54:48

00:53:54

00:53:54

00:55:56

///////////////

 

 

02:44:38

III NW/K

101

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:41:03

00:38:23

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

01:19:26

II

102

Zakrzewska Natalia

Mysłowice

00:37:29

00:35:41

///////////////

00:37:29

///////////////

 

 

01:50:39

III K

103

Zakrzewska Paulina

Mysłowice

00:38:15

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:38:15

I K

104

Zbąski Bartłomiej

KRS TKKF Jastrząb R. Śl.

00:27:40

00:27:27

00:27:33

00:28:16

00:27:14

 

 

01:50:37

IV

105

Zięcina Maciej

ADS Masna

00:27:09

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:27:09

I

106

Żywica Dorota

Huragan Ligota

00:44:05

00:44:01

00:45:40

///////////////

///////////////

 

 

01:28:06

II K

 

 

106 (start w Biegu Pierwszym - Zimowym) – 64 (absencja w minimum dwóch biegach, lub w biegu finałowym) = 42 (do klasyfikacji generalnej).

 

Kolor ZIELONY – oznacza Bieg Trzeci – Polska Biega – jego wyniki zostaną doliczone do całości zawodów, dopiero po Biegu Szóstym – Jesienny, w przypadku absencji w którymś z biegów: II, IV, V, VI!!!

 

Stan na dzień: 19-09-2022 (po Biegu Piątym – Letnim 2).

 

 

NIEPEŁNY DYSTANS: 2,2 km. lub 4,4 km.

 

L/P

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

BIEG I

BIEG II

BIEG III

BIEG IV

BIEG V

BIEG VI

BIEG VII

SUMA

UWAGI

107

Jamróz Damian + Sajgon

Husky Fun

00:24:45

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:24:45

I CC 2okr.

108

Jarosz Teresa

Truchtacz Mysłowice

00:34:56

///////////////

00:32:56

///////////////

///////////////

 

 

00:34:56

I NW/K 1okr.

109

Kurek Adam

Katowice

00:28:50

00:27:30

00:24:09

00:26:51

///////////////

 

 

01:23:07

III NW/K 1okr.

110

Kurek Anna

Katowice

00:28:46

00:27:30

00:24:09

00:26:51

///////////////

 

 

01:23:11

III NW 1okr.

111

Sagan Irena

40-sto Latek Tychy

00:53:26

01:09:53

///////////////

01:08:50

01:06:53

 

 

00:53:26

I NW/K 2okr.

112

Szczerba Izabela

Sosnowiec

00:47:34

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:47:34

I NW/K 2okr.

113

Szczerba Sylwia

Sosnowiec

00:47:35

///////////////

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:47:35

I NW/K 2okr.

114

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:23:54

00:45:10

///////////////

///////////////

///////////////

 

 

00:23:54

I K 1okr.

115

Wujko Józef

Katowice

PZK

PZK

PZK

PZK

PZK

PZK

PZK

PZK

IV PZK

 

Kolor NIEBIESKI – oznacza inny dystans niż w Biegu Pierwszym – Zimowym (nie podlega podsumowaniu)!

 

J.Ksi.

Poprawiony: poniedziałek, 19 września 2022 19:11
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack