Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

honorowy_patronat_prezydenta_miasta_myslowice_dariusza_wjtowicza.jpg

LogowanieSonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 72 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 71 gości 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Księżyk Jacek   
wtorek, 27 września 2022 19:19

 

XIII GP M-wic

 

Bieg Piąty – Letni II

 

Podsumowanie!

 

 

 

   Po wakacyjnych miesiącach pozostały już tylko wspomnienia. Z jednej strony proza życia, ale z drugiej, mogliśmy powrócić do realizacji naszego cyklu biegowego. W ostatnią sobotę lata, odbył się piąty bieg GP M-wic. W tygodniu przedstartowym pogoda była mocno niepewna i istniały obawy, że lato pożegnamy w deszczu i błocie. Jednak, jak to często bywa, w sobotnie przedpołudnie pogoda nam dopisała. Nie tylko nie padało, ale było wręcz pięknie. A temperatura idealna do biegania.

 

   Frekwencja może nie była oszałamiająca, choć przy tej konkurencji, która była w ten dzień na trasach biegowych i NW, było zupełnie przyzwoicie smiley. Oczywiście, w większości stawili się stali bywalcy GP, jednakże kilka nowych twarzy też dało się zauważyć. Ten bieg pokazał też w jakim miejscu jesteśmy, jeśli chodzi o ilość osób, która ma szansę ukończyć cykl w całości. Najlepszego wyniku nie poprawimy, ale widać pewną stabilizację.

 

   W rywalizacji sportowej, tym razem zwycięstwo wywalczył liderujący w całej klasyfikacji cyklu, Bartek Zbąski, wyprzedzając Łukasza Siedlaczka oraz Tomka Kobylińskiego, i najszybszego z Truchtaczy, Janusza Szczepańskiego. Wśród pań najlepsza okazała się Katarzyna Malejka, a podium uzupełniły Joasia Menżyk i Agnieszka Janor. Wśród zawodników NW na czele finiszowali: Krzysztof Duda, Jakub Derus i Grześ Nowak. W tej dyscyplinie, najlepszą z pań okazała się Grażyna Tamioła, przed Magdaleną Badowiec i Grażyną Bytomską-Maciejewską. A wśród biegających par, czyli zawodników CC, bezkonkurencyjna okazała się zawodniczka Truchtacza, Angelika Idzikowska wraz z Portosem (uzyskując drugi czas wśród pań!!!), wyprzedzając Pawła Bałazińskiego i Herę oraz Karola Dandyka i Karmela.   

 

   Kolejny raz udało się nam pokonać wszelkie trudności i przygotować się do zorganizowania zawodów. Bardzo duża w tym zasługa moich koleżanek i kolegów ze Stowarzyszenia, ale również udało się to dzięki współpracy z naszymi partnerami! Bardzo chciałbym podziękować tym wszystkim którzy nas wspomagają, m.in. Monice Mrozek z „Przaja Ci”, Cukierni-Piekarni Karola Bromboszcza, Kasi i Rafałowi Sewerynom z RCU, Natalii Działas z „Wczasolandii”, Kasi i Andrzejowi Fahrenholtom, Marcie i Piotrkowi Mrozkom, Karolowi Olszańskiemu z Fear The Return oraz drukarni „Polimania”, jak również naszym Truchtaczolubnym: Zosi Dembowskiej, Sobiesławowi Suślikowi, Wiesławowi Kasprzykowi, Andrzejowi Ochowiczowi, Sławomirowi Kulików oraz Łukaszowi Siedlaczkowi i Irkowi Kwiatkowi! Bardzo duże podziękowania należą się UM w Mysłowicach i przede wszystkim Panu Prezydentowi Dariuszowi Wójtowiczowi za objęcie Honorowym Patronatem zawodów Grand Prix Mysłowic!

 

   Na koniec, jak zwykle trochę liczb: w ostatnich zawodach, wystartowało blisko siedemdziesięciu zawodników, reprezentujących kilkanaście miast aglomeracji. Na liście startowej pojawili się przedstawiciele kilkunastu różnych klubów i stowarzyszeń sportowych. Zawodnicy startowali w konkurencji biegowej, nordic walking oraz canicross. Panie stanowiły około 27% ogółu startujących.

 

   Kolejny raz będziemy się mogli spotkać na trasie 15 października!!!

 

   A jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy naszych partnerów i byłby chętny do wsparcia naszej działalności, to poniżej podaję przydatne informację:

 

  • Nazwa i nr rachunku Stowarzyszenia:

Stowarzyszenie Truchtacz Mysłowice

Ul. Armii Krajowej 44/b/27

41-400 Mysłowice

 

  • Nr rachunku w BNP PARIBAS:

74 1600 1462 1864 7358 8000 0001

 

  • W tytule najlepiej wpisać:

Darowizna na cele statutowe

Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice,

z uwzględnieniem GP M-wic.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Ania, Irek, Jacek

J. Ksi.

Poprawiony: wtorek, 27 września 2022 21:26
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack