Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

08 bieg szsty.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 145 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
wtorek, 13 grudnia 2022 20:49

 

XIII PRZEŁAJOWE

 

GRAND PRIX MYSŁOWIC

 

O PUCHAR TRUCHTACZA

 

WYNIKI PO SIEDMIU BIEGACH

 

(łącznie z Biegiem Trzecim -

 

– Polska Biega)

 

 

 

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI :

CAŁOŚĆ!!!

UWAGI

1

Zbąski Bartłomiej

KRS TKKF Jastrząb R. Śl.

02:46:15

VI (PB)

2

Kobyliński Tomasz

WKB Meta Lubliniec

02:49:46

VI (PB)

3

Szczepański Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:51:54

VI

4

Smaczyński Dariusz

Aktywna Dąbrowa

02:57:36

VI (PB)

5

Pilarczyk Łukasz

Józefinka Katowice

03:00:34

VI (PB)

6

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

03:09:05

VI +(PB)

7

Gieroszka Robert

ADS Masna

03:11:40

VI +(PB)

8

Idzikowska Angelika + Portos

Truchtacz Mysłowice

03:12:27

VI CC/K (PB)

9

Jakubowski Piotr

Mors Hubertus Team

03:13:53

VI

10

Sagan Zbigniew

Tychy

03:22:35

VI

11

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

03:26:12

VI (PB)

12

Suślik Sobiesław

Mysłowice

03:27:53

VI +(PB)

13

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

03:32:07

VI K (PB)

14

Szklorz Sylwester

ADS Masna

03:32:11

VI (PB)

15

Gruszka Marian

Truchtacz Mysłowice

03:42:45

VI (PB)

16

Błaszczyk Marcin

Sosnowiec

03:43:59

VI +(PB)

17

Bałaziński Paweł + Hera

Mors Hubertus Team

03:45:59

VI CC +(PB)

18

Kobak Krzysztof

Mysłowice

03:46:42

VI +(PB)

19

Kwiatek Ireneusz

IRU 75 / Optyka K. M. Szczerba - Czeladź

03:47:31

VI +(PB)

20

Jęczmyk Jakub

Będzin

04:17:32

VI (PB)

21

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

04:29:41

VI NW +(PB)

22

Madera Dawid

Katowicki Nordic Walking

04:34:21

VI NW (PB)

23

Derus Jakub

Katowicki Nordic Walking

04:37:00

VI NW

24

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

04:39:43

VI NW +(PB)

25

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

04:44:23

VI NW/K (PB)

26

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

05:01:38

VI NW/K+(PB)

27

Bytomska-Maciejewska Grażyna

Mysłowice

05:01:44

VI NW/K (PB)

28

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

05:02:57

VI NW (PB)

29

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

05:06:08

VI NW +(PB)

30

Ropelewska Edyta

Katowicki Nordic Walking

05:17:37

VI NW/K (PB)

31

Sagan Juliusz

Tychy

05:18:13

VI NW +(PB)

32

Kucharska Monika

Katowicki Nordic Walking

05:38:42

VI NW/K

33

Koziarz Roman

Stadion Śląski

05:39:46

VI NW (PB)

34

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

06:02:45

VI NW (PB)

35

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

06:07:18

VI NW (PB)

36

Gazda Dorota

Stadion Śląski

06:12:30

VI NW/K+(PB)

37

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

06:27:32

VI NW (PB)

38

Sojka Robert

Chorzów

03:08:25

V (PB)

39

Janor Agnieszka

Mysłowice

03:14:52

V K

40

Olszański Karol

Fear The Return

03:39:31

V NW (PB)

41

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

04:54:16

V NW +(PB)

42

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

05:10:35

V NW

43

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

05:57:13

VI NW/K (PB)

44

Malejka Katarzyna

ADS Masna

02:00:46

IV K (PB)

45

Cyroń Andrzej

Katowice

02:20:57

IV (PB)

46

Dandyk Karol + Karmel

Mysłowice

02:23:46

IV CC

47

Glanowski Zenon

TKKF Czeladź

02:34:31

IV (PB)

48

Seweryn Bartosz

Mors Hubertus Team

02:38:44

IV

49

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

03:38:32

IV NW/K (PB)

50

Sosin Barbara

Stadion Śląski

04:05:23

IV NW/K (PB)

51

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

04:10:48

IV NW/K (PB)

52

Górak Piotr

Diablak 120

01:35:22

III (PB)

53

Milkowski Jan

Świętochłowice

01:44:53

III (PB)

54

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:46:23

III (PB)

55

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

01:47:07

III (PB)

56

Wartok Mariusz

Mysłowice

01:48:06

III (PB)

57

Zakrzewska Natalia

Mysłowice

01:50:39

III K

58

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

01:52:21

III (PB)

59

Litwin Agnieszka

Pogoria Biega

01:53:19

III K (PB)

60

Mrozek Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:59:34

III (PB)

61

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

02:02:08

III (PB)

62

Żywica Dorota

Huragan Ligota

02:13:46

III K (PB)

63

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:41:04

III NW/K

64

Cyroń Renata

Katowice

02:42:35

III NW/K (PB)

65

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

03:00:04

III NW

66

Świgoń Katarzyna

Katowice

03:07:36

III NW/K (PB)

67

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

03:11:22

III NW/K

68

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:08:59

II

69

Barchanowski Wojciech

Sosnowiec

01:15:02

II

70

Kobak Bogdan

Mysłowice

01:16:24

II

71

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:19:26

II

72

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:26:33

II

73

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

01:35:36

II K

74

Wiesner Tomasz

Wataha

01:41:36

II NW

75

Janicki Jacek

Gliwice

01:51:18

II NW

76

Niklas Aniela

Mysłowice

01:56:50

II NW/K

77

Bąk Jerzy

Stadion Śląski

01:59:19

II NW

78

Kulików Joanna

Mysłowice

02:03:14

II NW/K

79

Ryszka Karol + Rubens

Okiem Wilka

00:24:38

I CC

80

Seweryn Jacek

Mysłowice

00:27:03

I

81

Zięcina Maciej

ADS Masna

00:27:09

I

82

Ryskalok Piotr

Okiem Wilka

00:28:37

I

83

Dudzik Zenon

SK ZEN Team

00:29:56

I

84

Malejka Piotr

ADS Masna

00:31:28

I

85

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:32:07

I

86

Kancel Daniel + Lili

Okiem Wilka

00:32:29

I CC

87

Trąbała Adam

BiegaMysłowice

00:32:32

I

88

Winczakiewicz Michał

Winczi Team

00:34:21

I

89

Ryskalok Karolina + Leon i Alek

Okiem Wilka

00:34:37

I CC/K

90

Mikołajczyk Romuald

Nudel Team

00:35:11

I

91

Mencel Adrian

Katowice

00:36:19

I

92

Salbert Beata + Luna i Logan

Okiem Wilka

00:36:19

I CC/K

93

Głuc Mirosław + Yasper

Okiem Wilka

00:37:38

I CC

94

Gawron Konrad

Mors Hubertus Team

00:37:47

I

95

Zakrzewska Paulina

Mysłowice

00:38:15

I K

96

Mikołajczyk Tomasz

Mors Hubertus Team

00:39:18

I

97

Wizner Czesław

Mysłowice

00:44:08

I

98

Szobak Adam

Katowice

00:45:02

I

99

Górecka Iwona

Stadion Śląski

00:56:21

I NW/K

100

Skrodzka Katarzyna

Żmije Na Kije

00:59:30

I NW/K

101

Kosmala Katarzyna

Nudel Team

00:59:35

I NW/K

102

Skrodzka Ewa

Żmije Na Kije

01:02:37

I NW/K

103

Królikowska Danuta

Stadion Śląski

01:03:39

I NW/K

104

Iwaszkiewicz Dominik

Katowice

01:05:02

I NW

105

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:09:12

I NW/K

106

Wiesner Stanisława

Szopołazy

01:09:12

I NW/K

REKREACJA (Niepełny Dystans)

107

Kurek Anna

Katowice

02:46:32

VI NW/K 1okr. (PB)

108

Kurek Adam

Katowice

02:46:36

VI NW 1okr. (PB)

109

Sagan Irena

40-sto Latek Tychy

00:53:26

I+VI NW/K 2okr.

110

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:23:54

I+I K 1okr.

111

Jamróz Damian + Sajgon

Husky Fun

00:24:45

I CC 2okr.

112

Szczerba Izabela

Sosnowiec

00:47:34

I NW/K 2okr.

113

Szczerba Sylwia

Sosnowiec

00:47:35

I NW/K 2okr.

114

Jarosz Teresa

Truchtacz Mysłowice

01:07:52

II NW/K 1okr. (PB)

115

Wujko Józef

Katowice

00::

VI PZK

 

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Idzikowska Angelika + Portos

Truchtacz Mysłowice

03:12:27

VI CC/K (PB)

2

Bałaziński Paweł + Hera

Mors Hubertus Team

03:45:59

VI CC +(PB)

3

Dandyk Karol + Karmel

Mysłowice

02:23:46

IV CC

4

Ryszka Karol + Rubens

Okiem Wilka

00:24:38

I CC

5

Kancel Daniel + Lili

Okiem Wilka

00:32:29

I CC

6

Ryskalok Karolina + Leon i Alek

Okiem Wilka

00:34:37

I CC/K

7

Salbert Beata + Luna i Logan

Okiem Wilka

00:36:19

I CC/K

8

Głuc Mirosław + Yasper

Okiem Wilka

00:37:38

I CC

9

Jamróz Damian + Sajgon

Husky Fun

00:24:45

I CC 2okr.

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

04:29:41

VI NW +(PB)

2

Madera Dawid

Katowicki Nordic Walking

04:34:21

VI NW (PB)

3

Derus Jakub

Katowicki Nordic Walking

04:37:00

VI NW

4

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

04:39:43

VI NW +(PB)

5

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

04:44:23

VI NW/K (PB)

6

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

05:01:38

VI NW/K+(PB)

7

Bytomska-Maciejewska Grażyna

Mysłowice

05:01:44

VI NW/K (PB)

8

Hryndio Jerzy

Stadion Śląski

05:02:57

VI NW (PB)

9

Godawa Ireneusz

Stadion Śląski

05:06:08

VI NW +(PB)

10

Ropelewska Edyta

Katowicki Nordic Walking

05:17:37

VI NW/K (PB)

11

Sagan Juliusz

Tychy

05:18:13

VI NW +(PB)

12

Kucharska Monika

Katowicki Nordic Walking

05:38:42

VI NW/K

13

Koziarz Roman

Stadion Śląski

05:39:46

VI NW (PB)

14

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

06:02:45

VI NW (PB)

15

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

06:07:18

VI NW (PB)

16

Gazda Dorota

Stadion Śląski

06:12:30

VI NW/K+(PB)

17

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

06:27:32

VI NW (PB)

18

Olszański Karol

Fear The Return

03:39:31

V NW (PB)

19

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

04:54:16

V NW +(PB)

20

Kurek Edward

MOSiR Czeladź

05:10:35

V NW

21

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

05:57:13

VI NW/K (PB)

22

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

03:38:32

IV NW/K (PB)

23

Sosin Barbara

Stadion Śląski

04:05:23

IV NW/K (PB)

24

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

04:10:48

IV NW/K (PB)

25

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:41:04

III NW/K

26

Cyroń Renata

Katowice

02:42:35

III NW/K (PB)

27

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

03:00:04

III NW

28

Świgoń Katarzyna

Katowice

03:07:36

III NW/K (PB)

29

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

03:11:22

III NW/K

30

Wiesner Tomasz

Wataha

01:41:36

II NW

31

Janicki Jacek

Gliwice

01:51:18

II NW

32

Niklas Aniela

Mysłowice

01:56:50

II NW/K

33

Bąk Jerzy

Stadion Śląski

01:59:19

II NW

34

Kulików Joanna

Mysłowice

02:03:14

II NW/K

35

Górecka Iwona

Stadion Śląski

00:56:21

I NW/K

36

Skrodzka Katarzyna

Żmije Na Kije

00:59:30

I NW/K

37

Kosmala Katarzyna

Nudel Team

00:59:35

I NW/K

38

Skrodzka Ewa

Żmije Na Kije

01:02:37

I NW/K

39

Królikowska Danuta

Stadion Śląski

01:03:39

I NW/K

40

Iwaszkiewicz Dominik

Katowice

01:05:02

I NW

41

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:09:12

I NW/K

42

Wiesner Stanisława

Szopołazy

01:09:12

I NW/K

43

Kurek Anna

Katowice

02:46:32

VI NW/K 1okr. (PB)

44

Kurek Adam

Katowice

02:46:36

VI NW 1okr. (PB)

45

Sagan Irena

40-sto Latek Tychy

00:53:26

I+VI NW/K 2okr.

46

Szczerba Izabela

Sosnowiec

00:47:34

I NW/K 2okr.

47

Szczerba Sylwia

Sosnowiec

00:47:35

I NW/K 2okr.

48

Jarosz Teresa

Truchtacz Mysłowice

01:07:52

II NW/K 1okr. (PB)

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Idzikowska Angelika + Portos

Truchtacz Mysłowice

03:12:27

VI CC/K (PB)

2

Menżyk Joanna

Mors Hubertus Team

03:32:07

VI K (PB)

3

Dembowska Zofia

Katowicki Nordic Walking

04:44:23

VI NW/K (PB)

4

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

05:01:38

VI NW/K+(PB)

5

Bytomska-Maciejewska Grażyna

Mysłowice

05:01:44

VI NW/K (PB)

6

Ropelewska Edyta

Katowicki Nordic Walking

05:17:37

VI NW/K (PB)

7

Kucharska Monika

Katowicki Nordic Walking

05:38:42

VI NW/K

8

Gazda Dorota

Stadion Śląski

06:12:30

VI NW/K+(PB)

9

Janor Agnieszka

Mysłowice

03:14:52

V K

10

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

05:57:13

VI NW/K (PB)

11

Malejka Katarzyna

ADS Masna

02:00:46

IV K (PB)

12

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

03:38:32

IV NW/K (PB)

13

Sosin Barbara

Stadion Śląski

04:05:23

IV NW/K (PB)

14

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

04:10:48

IV NW/K (PB)

15

Zakrzewska Natalia

Mysłowice

01:50:39

III K

16

Litwin Agnieszka

Pogoria Biega

01:53:19

III K (PB)

17

Żywica Dorota

Huragan Ligota

02:13:46

III K (PB)

18

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:41:04

III NW/K

19

Cyroń Renata

Katowice

02:42:35

III NW/K (PB)

20

Świgoń Katarzyna

Katowice

03:07:36

III NW/K (PB)

21

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

03:11:22

III NW/K

22

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

01:35:36

II K

23

Niklas Aniela

Mysłowice

01:56:50

II NW/K

24

Kulików Joanna

Mysłowice

02:03:14

II NW/K

25

Ryskalok Karolina + Leon i Alek

Okiem Wilka

00:34:37

I CC/K

26

Salbert Beata + Luna i Logan

Okiem Wilka

00:36:19

I CC/K

27

Zakrzewska Paulina

Mysłowice

00:38:15

I K

28

Górecka Iwona

Stadion Śląski

00:56:21

I NW/K

29

Skrodzka Katarzyna

Żmije Na Kije

00:59:30

I NW/K

30

Kosmala Katarzyna

Nudel Team

00:59:35

I NW/K

31

Skrodzka Ewa

Żmije Na Kije

01:02:37

I NW/K

32

Królikowska Danuta

Stadion Śląski

01:03:39

I NW/K

33

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:09:12

I NW/K

34

Wiesner Stanisława

Szopołazy

01:09:12

I NW/K

35

Kurek Anna

Katowice

02:46:32

VI NW/K 1okr. (PB)

36

Sagan Irena

40-sto Latek Tychy

00:53:26

I+VI NW/K 2okr.

37

Żebrowska Matylda

Mors Hubertus Team

00:23:54

I+I K 1okr.

38

Szczerba Izabela

Sosnowiec

00:47:34

I NW/K 2okr.

39

Szczerba Sylwia

Sosnowiec

00:47:35

I NW/K 2okr.

40

Jarosz Teresa

Truchtacz Mysłowice

01:07:52

II NW/K 1okr. (PB)

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

 

1

Szczepański Janusz

Truchtacz Mysłowice

02:51:54

VI

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

03:09:05

VI +(PB)

3

Idzikowska Angelika + Portos

Truchtacz Mysłowice

03:12:27

VI CC/K (PB)

4

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

03:26:12

VI (PB)

5

Gruszka Marian

Truchtacz Mysłowice

03:42:45

VI (PB)

6

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

06:02:45

VI NW (PB)

7

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

06:07:18

VI NW (PB)

8

Wojtyczka Alicja

Truchtacz Mysłowice

03:38:32

IV NW/K (PB)

9

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:46:23

III (PB)

10

Mrozek Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:59:34

III (PB)

11

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

02:02:08

III (PB)

12

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:41:04

III NW/K

13

Pytel Janusz

Truchtacz Mysłowice

03:00:04

III NW

14

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

03:11:22

III NW/K

15

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:19:26

II

16

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:26:33

II

17

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:32:07

I

18

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:09:12

I NW/K

19

Jarosz Teresa

Truchtacz Mysłowice

01:07:52

II NW/K 1okr. (PB)

 

Legenda :

 

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz, Kotrak - Kategoria klubowa
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

J. Ksi.

Poprawiony: czwartek, 15 grudnia 2022 21:53
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack