Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

LogowanieSzukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 165 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
sobota, 17 grudnia 2022 22:14

 

Sobotni Trening

 

Truchtaczowy

 

2022-12-17

 

Nr 42/2022

 

 

   Aleeeeee piękna zima!!! Co prawda, trudno było dzisiaj dojechać na Rozalkę (a jeszcze gorzej wyjechać!), ale było warto smiley

 

   Stawiliśmy się dzisiaj, pomimo trudnych warunków dosyć licznie. Biegowo, na trasę wyruszyli Werner, Janusz oraz Ania. Werner przebiegł ok. pięciu kilometrów, pozostała dwójka zdecydowanie więcej. W wersji NW, rozalkowe ścieżki przemierzały: Basia (ok. 4 kilometrów) oraz Klaudia, Bożena z Bonusem i przedstawicielka belgijskiego odłamu Truchtacza, czyli Martyna smiley! 5 kilometrów w ich wypadku wpadło na pewno. Gdzieś pomiędzy tymi grupami błąkałem się ja. Dzisiaj zapomniałem kijków i jakoś tak samo wyszło, że dystans ponad sześciu kilometrów przebyłem marszobiegiem. Pierwszy raz w tym roku! Oby nie ostatni!

   Na trasie dało się dzisiaj zauważyć, że ktoś zasypywał nasze tropy biegowe śladami nart! Okazało się, że to Marian Narciarz smiley

 

UWAGA!!!

 

   Kolejne spotkanie treningowe Truchtaczy i Truchtaczolubnych odbędzie się nietypowo, nie w sobotę (Wigilia i te sprawy smiley) ale w drugi dzień świąt, 26 grudnia 2022 roku o godz. 11:00, jak zwykle na Rozalce.

   Zapraszamy na Świąteczne Spalanie Kalorii nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! smiley.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto: Basia, Jacek…

J. Ksi.

Poprawiony: sobota, 17 grudnia 2022 22:44
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack