Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

zzzzae53a.jpg

LogowanieSzukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 139 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
wtorek, 10 stycznia 2023 22:28

 

Sobotni Trening

 

Truchtaczowy

 

2023-01-07

 

Nr 1/2023

 

 

   W minioną sobotę, po raz pierwszy w tym roku spotkaliśmy się na Truchtaczowym Treningu. Pełnia zimy, ale śniegu jak na lekarstwo. I nawet narciarz, którego spotkaliśmy po drodze, zamiast biegówek używał … nartorolek! Cóż, takie czasy smiley

    

Myślałem, że będzie nas mniej po intensywnej końcówce ubiegłego roku. Że będziemy chcieli trochę od siebie odpocząć. Ale nie! Dosyć sporo nas stawiło się na Rozalce. Biorąc jeszcze pod uwagę tych których rozłożyła choroba (Basia, Marian …), było nieźle.

 

   Biegowo na trasę wyruszyła drużyna mieszana w składzie: Ania, Marek, Dario, Marian i Janusz. Po chwili dołączył do grupy Werner. Początkowo oczywiście wszyscy razem, by z czasem się rozdzielić i pobiegać własnymi ścieżkami. Dystanse różne, od siedmiu kilometrów wzwyż. W drugiej grupie było nas nieco mniej, ale wcale nie było nudno. W wersji NW ruszyliśmy we trójkę: Bożena, Lena(!) i ja. Był z nami jeszcze Piotrek. Niby biegowo, ale jednak marszowo. Dystans +/- sześć kilometrów. Czas dla wszystkich to około sześćdziesiąt minut +

 

   Fajnie było znów powrócić na Rozalkę. Mam nadzieję, że w tym roku będziemy tu gościć nie rzadziej niż w poprzednich latach!

 

UWAGA!!!

 

   Kolejne treningowe spotkanie Truchtaczy i Truchtaczolubnych odbędzie się w najbliższą sobotę, 14 stycznia 2023 roku o godz. 11:00, oczywiście na Rozalce.

 

   Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! smiley.

 

 

 

 

 

foto: Marek, Jacek …

J. Ksi.

Poprawiony: wtorek, 10 stycznia 2023 22:40
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack