Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
sobota, 28 stycznia 2023 22:54

 

Osobowość Roku 2022

 

 

Działalność społeczna i charytatywna

 

   Długo zastanawiałem się, czy umieścić informację o tej nominacji. Osobiście nie jestem przekonany, że to ja powinienem być jej beneficjentem! (…) jednoczenie biegaczy z Mysłowic i okolic, zachęcanie do prowadzenia zdrowego trybu życia oraz promocja miasta (…) to przecież nic innego, jak działania statutowe Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice! Na tę nominację zasługują, jeśli nie wszyscy Truchtacze, to w każdym razie znaczna część klubowiczów. Razem wspólnie działamy, organizujemy Grand Prix, reprezentujemy (promujemy) miasto na wielu imprezach sportowych w kraju i za granicą! To Truchtacz powinien być wyróżniony, bo jestem tylko jednym z Was!

 

   Dziennik Zachodni jest jednym z kilku mediów, które odwiedziły w ubiegłym sezonie Grand Prix Mysłowic - zawody organizowane przez Truchtaczy. Myślę, że to właśnie spowodowało, że zauważono naszą pracę na rzecz lokalnej (choć w sumie nie tylko!) społeczności, oraz promocję sportu, bo te zawody są inne, niż zdecydowana większość biegów w Polsce - są po prostu bezpłatne. Każdego stać na to, aby w nich wystartować! Nie ma ograniczeń wiekowych, finansowych, są za to solidnie przygotowane zawody dla biegaczy, zawodników NW i canicross z pączkiem na mecie. A w związku z tym, iż to ja najczęściej zabieram głos n/t działalności Stowarzyszenia, wybór Kapituły Dziennika Zachodniego padł na mnie. Jestem z tego dumny, choć czuję się nieco zakłopotany całą tą sytuacją.

 

   Gdyby ktoś chciał zagłosować na tę nominację, a myślę, że poprzez moją osobę na całe Stowarzyszenie, to podaję poniżej link, w którym można to zrobić:

 

https://dziennikzachodni.pl/p/kandydat/jacek-ksiezyk%2C3320133/

 

   Za każdy głos bardzo dziękuję. Jeśli jednak będziecie uważać, że płatne oddawanie głosu nie jest ok, lub na tego typu plebiscyty szkoda Wam pieniędzy, bo można by je wydać na jakiś lepszy cel, np. WOŚP, to łączę się w postanowieniu z Wami. Ja również będę dorzucał się do skarbonki.

 

Jacek Księżyk

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack