Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
czwartek, 02 lutego 2023 16:10

 

Sobotni Trening

 

Truchtaczowy

 

2023-01-28

 

Nr 4/2023

 

 

   Zimowa aura skończyła się, choć być może tylko na chwilę. Resztki śniegu gdzieś tam zapomniane leżały na poboczach, czekając na świeże opady. Tych jednak nie było i sobota bardziej była wodnisto-błotnista, niż śnieżno-zimowa. Ale jest jeszcze nadzieja, że cóś sypnie smiley.

 

   Grupa biegaczy znowu była w większości. Janusz jak zwykle miał już nabiegane kilkanaście kilometrów, ale razem z resztą biegaczy dokręcił jeszcze kilka i pobiegł do domu. Pozostali Truchtacze, czyli Ania, Marek, Dario i Werner towarzyszyli Januszowi przez ok sześćdziesiąt minut, pokonując +/- dziesięć kilometrów. W wersji NW na trasie walczyła Basia. Powiedziałbym również, że ja też, ale tym razem wspomagałem się kilkoma odcinak biegowymi. Pierwszy raz w tym roku! Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej. Mój dystans był taki jak w poprzednich tygodniach, lecz zdecydowanie w krótszym czasie. A sama końcówka cudna, ponieważ mogłem ostatnie kilkaset metrów przebiec z moimi Truchtaczowymi przyjaciółmi!

 

   W tym samym czasie w Jakuszycach, wersję narciarską uskuteczniali Marian i Karol!

 

UWAGA!!!

 

   Kolejne treningowe spotkanie Truchtaczy i Truchtaczolubnych odbędzie się w najbliższą sobotę, 4 lutego 2023 roku o godz. 11:00, oczywiście na Rozalce.

 

   Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! smiley.

 

 

 

 

 

foto: Marian, Jacek…

J. Ksi.

Poprawiony: czwartek, 02 lutego 2023 20:05
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack