Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
czwartek, 09 marca 2023 13:40

 

Spotkanie drugośrodowe

 

(MARZEC 2023)

 

 

 

   Dzisiaj, kolejny raz spotkaliśmy się w klubowym gronie. Jednak nieco odmienne było to spotkanie, bo nie w naszym stałym miejscu a (również zaprzyjaźnionej) kawiarni NIE-BO!

 

   Sporo nas zjawiło się, choć nie tylko Truchtaczy. Tak jak było zaplanowane, umówiliśmy się na najbliższy sobotni trening na Promenadzie (taki nieco odświętny, bo związany z Dniem Kobiet smiley). Rozmawialiśmy też na temat zbliżających się Zimowych Mistrz na Krótkim Dystansie, które odbędą się w następnym tygodniu na Stadionie Śląskim. Również, w związku z tym, że coroczne sprawozdanie finansowe zostało prawidłowo złożone, poruszyliśmy temat kolejnego spotkania drugośrodowego, które będzie najprawdopodobniej zebraniem sprawozdawczo-wyborczym!      

 

   Załatwiliśmy to dosyć sprawnie i szybko, więc później mieliśmy już czas na tematy nie tylko klubowe smiley

 

   Kolejne spotkanie planujemy 12 kwietnia, mam nadzieję, że ponownie znów u Waltra! Pewnie nieco inne od takich „zwyczajnych”, bo będziemy musieli podjąć kilka ważnych decyzji, na kolejne pięć lat!

 

   Tymczasem do zobaczenia na najbliższym Sobotnim Treningu Truchtaczowym, tym razem na Promenadzie! Rzecz jasna po treningu będzie wspólne grillowanie! Do zobaczenia!

 

 

 

J. Ksi.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack