Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
czwartek, 09 marca 2023 22:37

 

Sobotni Trening

 

Truchtaczowy

 

2023-03-04

 

Nr 8/2023

 

 

 

   Sytuacja z ostatniej soboty miała miejsce po raz pierwszy! Zmieniliśmy lokalizację treningu niemal w ostatniej chwili. Trochę w tym mojej winy, bo byłem tak pochłonięty pierwszym biegiem GP, że kompletnie wyleciało mi z głowy, iż najbliższy trening będziemy biegać w Sosnowcu. Jeśli więc ktoś, zwłaszcza z Truchtaczolubnych był na Rozalce, to proszę o wybaczenie! Powód jednak był nie byle jaki. W sobotę w ramach treningu braliśmy udział w zawodach charytatywnych, zorganizowanych przez naszego byłego kolegę klubowego Marcina Lisowskiego. Cały dochód z zawodów został przekazany na rehabilitację triatlonistki, Iwony Nowodworskiej (zapowiedź tych zawodów była na naszej Stronie Klubowej:

 

http://www.truchtacz.org/index.php?option=com_content&view=article&id=1262%3Acharytatywny-bieg-dla-iwony&catid=3%3Anewsflash&Itemid=98 ).

 

   W sumie wystartowało w zawodach ponad sto osób. Do wyboru były dwa dystanse: 2 i 4 kilometry… lub oba, jeśli ktoś miał ochotę smiley. Wśród Truchtaczy, obecni byli: Basia, Bożena, Marek, Dario, Janusz, Marian i ja. Oczywiście było dużo znajomych zawodników, uczestników GP, ale nie tylko. Większość Truchtaczy wzięła udział w obu biegach, bo łączny dystans był podobny, do tego jaki pokonujemy na sobotnich spotkaniach. Na każdą osobę, która kończyła zawody (obojętnie na którym dystansie!), czekała piękna nagroda w postaci podkowy szczęścia. Ale najważniejsze w tym było to, że tyle osób przyszło z potrzeby serca, aby pomóc drugiej osobie. Marcin razem z Basią, którzy zorganizowali całe zawody, zrobili kawał dobrej roboty. Nie liczył się czas, miejsce czy dystans, który pokonał każdy uczestnik. Ważna była pomoc osobie potrzebującej. Taki bieg charytatywny to ja rozumiem! I jeśli będzie następny organizowany, to znowu się pojawię! I Truchtacze zapewne też!  

 

UWAGA!!!

 

   Kolejne treningowe spotkanie Truchtaczy i Truchtaczolubnych odbędzie się w najbliższą sobotę, 11 marca 2023 roku o godz. 11:00. Znowu jednak zmienimy miejsce. Będziemy świętować „Dzień Kobiet”! Spotykamy się wiec na Promenadzie (dojazd od ul. Portowej). Po treningu zapraszamy na wspólnego grilla (produkty grillowe, we własnym zakresie smiley).

 

   Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! smiley.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto: Jacek…

J. Ksi.

Poprawiony: czwartek, 09 marca 2023 23:02
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack