Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
poniedziałek, 13 marca 2023 12:06

 

Sobotni Trening

 

Truchtaczowy

 

2023-03-11

 

Nr 9/2023

 

 

   A tak miało być pięknie! Marian jednak krakał, krakał i wykrakał, pogodę może i nie najgorszą na trening, ale zdecydowanie niefajną na grilla! Chyba jednak miał w tym ukryty cel… smiley

 

   Na samym treningu nie było nas za wielu. Za to w stu procentach zgodni, wszyscy w wersji NW! W niespełna godzinę przeszliśmy ok. pięć i pół kilometra, kręcąc kółka na promenadowych ścieżkach. Odwiedziliśmy również miejsca z młodości Mariana i jeszcze bardziej historyczne Rosengarten.

 

   Po treningu okazało się, że Truchtaczy nieco przybyło. Choćby tylko po to, aby się z innymi zobaczyć. To naprawdę i miłe, i fajne smiley A grill (?)… to był chyba ten ukryty plan Mariana. Bo zamiast po treningu marznąć i moknąć na Promenadzie, zrobiliśmy domowego „grilla” u Teresy i Mariana. I bardzo za gościnę dziękujemy! I oczywiście świętowaliśmy Dzień Kobiet smiley, z kwiatami i prezentami!

 

UWAGA!!!

 

   Następne spotkanie treningowe Truchtaczy i Truchtaczolubnych odbędzie się dopiero w sobotę, 25 marca 2023 roku o godz. 11:00. Po krótkiej przerwie (na Zimowe Mistrzostwa Klubowe na Krótkim Dystansie), wracamy oczywiście na naszą Rozalkę.

 

   Zapraszamy nie tylko Truchtaczy, ale również te osoby, które chciałyby pobiegać i pokijkować w fajnej grupie! smiley.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto: Basia, Jacek…

J. Ksi.

Poprawiony: poniedziałek, 13 marca 2023 12:40
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack