Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Grzegorz Mucha   
środa, 24 grudnia 2008 12:43

Na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia – 17 grudnia 2008 r. rodzina Truchtacza spotkała się na spotkaniu opłatkowym w Klubie „U Plebana” przy kościele w Mysłowickim Janowie. W tym najgorętszym przedświątecznym okresie, kiedy czynimy już ostatnie przygotowania do świąt, wielu z nas znalazło czas, aby spotkać się i podzielić tradycyjnym opłatkiem.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 19:00 i przybyło na nie ok. 30 członków klubu wraz z rodzinami. W miłej świątecznej atmosferze, przy kawce, herbatce i ogromnej ilości słodkich wypieków przygotowanych przez członków stowarzyszenia mogliśmy powspominać nasze wspólne starty w zawodach, pochwalić się swoimi osiągnięciami, umówić się na wspólne przyszłoroczne wyjazdy, a także porozmawiać na wiele tematów niezwiązanych z klubem i ze sportem. Spotkanie odbywało się w bardzo ciepłej, rodzinnej atmosferze. Mieliśmy okazję obejrzenia filmu prezentującego fotografie z tegorocznego wyjazdu na zakończenie sezonu do Ustronia. Mogliśmy posłuchać pięknej kolędy, którą na flecie zagrała dla nas Karolina Księżyk. Gościliśmy także gospodarza miejsca, w którym spotkanie miało miejsce – księdza proboszcza Andrzeja Hnidę, który piękną mową zaprosił nas do podzielenia się świątecznym opłatkiem. Składanym sobie wzajemnie życzeniom nie było końca. Później złożyliśmy wraz z drobnym upominkiem podziękowania księdzu proboszczowi za to że udostępnił nam miejsce, w którym mogliśmy się spotkać oraz zrobiliśmy sobie wspólną fotografię.

Na koniec spotkania, kiedy wszyscy odeszli już od stołów i powoli szykowali się do powrotu do domów wciąż nie milkły dyskusje na temat organizowanego przez nas styczniowego II Biegu Spełnionych Marzeń oraz wielu innych startów, które planujemy w 2009 roku.

Ciast które zostały przyniesione na to spotkanie było tak wiele, że część z nich podarowaliśmy pracownikom oraz pacjentom Hospicjum Cordis, które mieści się w tym samym budynku.

Było to pierwsze takie opłatkowe spotkanie, ale mamy nadzieję, że staną się one tradycją i że w przyszłym roku będziemy musieli znaleźć o wiele większą salę z powodu liczby zaproszonych gości.

Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wspólnego spotkania – księdzu proboszczowi za udostępnienie salki, wszystkim którzy przygotowali miejsce na to spotkanie, paniom które parzyły dla nas kawę, herbatę i wykładały na stoły ciasta, wszystkim którzy upiekli słodkości którymi mogliśmy się częstować, oraz wszystkim tym, którzy skorzystali z zaproszenia i przybyli na to spotkanie.

Zobacz galerię

DSC04398

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack