Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

Logowanie



Sonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 137 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
wtorek, 22 maja 2012 20:18

Polska Biega – Mysłowice III

„Dbam o siebie – żyję zdrowo”

 

KLASYFIKACJA JUNIORÓW :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI

UWAGI

1

Waleczko Mario

MOSIR Mysłowice

0:09:05

Sz.P.

2

Pyka Milena

MOSIR Mysłowice

0:09:07

Sz.P.

3

Warmusz Vanessa

Mysłowice

0:11:13

Gim

4

Hornik Martyna

Mysłowice

0:11:54

Sz.P.

5

Kubik Wiktoria

Mysłowice

0:12:15

Sz.P.

6

Przewoźniak Kamil

Jaworzno

0:14:01

PSzk.

7

Warmusz Oskar

Mysłowice

0:15:45

Gim

8

Kądziela Agata

Mysłowice

0:15:46

Gim

9

Chwiendacz Agata

Imielin

NW 0:16:59

Sz.P.

10

Krok Weronika

Mysłowice

0:17:00

Sz.P.

11

Szlachcic Marlena

Mysłowice

0:17:01

Sz.P.

12

Kotara Oliwia

Mysłowice

0:17:40

Sz.P.

13

Bogacz Adrianna

Mysłowice

0:18:12

Sz.P.

14

Procz Kamil

Ruda Śląska

0:18:58

PSzk.

15

Nowrot Jakub

Mysłowice

0:20:45

PSzk.

16

Kryjak Aleksandra

Mysłowice

NW 0:21:10

Sz.P.

17

Chwiendacz Agnieszka

Imielin

NW 0:22:10

L.O.

18

Derejczyk Michał

Mysłowice

NW 0:24:56

Sz.P.

19

Kula Julia

Mysłowice

NW 0:26:45

Sz.p.

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI – BIEG II

UWAGI

1

Kontowicz Rafał

MKB NO.1

0:27:51

 

2

Kubik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

0:28:15

 

3

Czerwiński Andrzej

Truchtacz Mysłowice

0:28:23

4

Kobak Krzysztof

Mysłowice

0:29:55

 

5

Wielgos Józef

40-latek Tychy

0:30:45

 

6

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

0:31:22

K

7

Lisowski Marcin

Truchtacz Mysłowice

0:31:22

CC

8

Mlaskawa Edward

Zabrze

0:32:45

9

Nowrot Jerzy

Truchtacz Mysłowice

0:32:53

10

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

0:33:53

 

11

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

0:33:54

 

12

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

0:34:01

 

13

Kotara Grzegorz

Mysłowice

0:34:16

 

14

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

0:34:45

15

Mikołajski Damian

Dąbrowa Górnicza

0:36:05

16

Procz Krzysztof

Ruda Śląska

0:36:27

17

Adamski Leszek

Mysłowice

0:36:31

18

Bromboszcz Karol

Vision Express

0:36:39

19

Jacek Księżyk

Truchtacz Mysłowice

0:36:50

20

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

0:37:53

K

21

Kolonko Justyna

MCC Chorzów

0:39:54

K

22

Kolonko Mirosław

MCC Chorzów

0:40:54

CC

23

Czapińska – Gracka Bożena

Mysłowice

0:45:03

K

24

Kuczmierczyk Janusz

Truchtacz Mysłowice

0:45:05

25

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

0:49:47

NW K

26

Filuś Celina

Grzmiące Kije Mysłowice

0:50:22

NW K

27

Jóźwiak Bożena

Katowice

0:51:32

NW K

28

Stogniew Katarzyna

Katowice

0:59:09

NW K

29

Janiczek Tadeusz

TKKF MOSIR Czeladź

1:00:13

NW

30

Mól Alicja

Katowice

1:03:23

NW K

31

Mól Mariusz

Katowice

1:03:24

NW

32

Machura Katarzyna

ZSS im Korczaka

1:07:30

NW K

33

Leskowska Daria

ZSS im Korczaka

1:07:31

NW K

34

Smalcerz Marzena

ZSS im Korczaka

1:07:33

NW K

35

Banasik Irena

Jaworzno

1:10:33

NW K

36

Józefiak Urszula

Jaworzno

1:10:34

NW K

37

Zawadzka Agnieszka

Sosnowiec

1:12:59

NW K

37

Śmiałowska Daria

Chełm Śląski

1:12:59

NW K

37

Stępien Klaudia

Mysłowice

1:12:59

NW K

37

Piwowarczyk Patrycja

ZSS im Korczaka

1:12:59

NW K

41

Warmusz Barbara

Mysłowice

0:31:22

K II okr.

42

Przewoźniak Wioleta

Jaworzno

0:16:10

K I okr.

43

Chwiendacz Józef

Imielin

0:22:10

I okr.

44

Bogacz Mirosława

Mysłowice

0:22:20

K I okr.

45

Bogacz Adrian

Mysłowice

0:22:21

I okr.

46

Przebierała Urszula

Mysłowice

0:24:57

NW K I okr.

47

Biesiadecka Maria

Mysłowice

0:26:45

NW K I okr.

48

Chwiendacz Małgorzata

Imielin

0:27:24

NW K I okr.

49

Boba Renata

Imielin

0:27:25

NW K I okr.

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Lisowski Marcin

Truchtacz Mysłowice

0:31:22

canicross

2

Kolonko Mirosław

MCC Chorzów

0:40:54

canicross

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

0:49:47

NW K

2

Filuś Celina

Grzmiące Kije Mysłowice

0:50:22

NW K

3

Jóźwiak Bożena

Katowice

0:51:32

NW K

4

Stogniew Katarzyna

Katowice

0:59:09

NW K

5

Janiczek Tadeusz

TKKF MOSIR Czeladź

1:00:13

NW

6

Mól Alicja

Katowice

1:03:23

NW K

7

Mól Mariusz

Katowice

1:03:24

NW

8

Machura Katarzyna

ZSS im Korczaka

1:07:30

NW K

9

Leskowska Daria

ZSS im Korczaka

1:07:31

NW K

10

Smalcerz Marzena

ZSS im Korczaka

1:07:33

NW K

11

Banasik Irena

Jaworzno

1:10:33

NW K

12

Józefiak Urszula

Jaworzno

1:10:34

NW K

13

Zawadzka Agnieszka

Sosnowiec

1:12:59

NW K

14

Śmiałowska Daria

Chełm Śląski

1:12:59

NW K

15

Stępien Klaudia

Mysłowice

1:12:59

NW K

16

Piwowarczyk Patrycja

ZSS im Korczaka

1:12:59

NW K

17

Przebierała Urszula

Mysłowice

0:24:57

NW K I okr.

18

Biesiadecka Maria

Mysłowice

0:26:45

NW K I okr.

19

Chwiendacz Małgorzata

Imielin

0:27:24

NW K I okr.

20

Boba Renata

Imielin

0:27:25

NW K I okr.

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

0:31:22

K

2

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

0:37:53

K

3

Kolonko Justyna

MCC Chorzów

0:39:54

K

4

Czapińska – Gracka Bożena

Mysłowice

0:45:03

K

5

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

0:49:47

NW K

6

Filuś Celina

Grzmiące Kije Mysłowice

0:50:22

NW K

7

Jóźwiak Bożena

Katowice

0:51:32

NW K

8

Stogniew Katarzyna

Katowice

0:59:09

NW K

9

Mól Alicja

Katowice

1:03:23

NW K

10

Machura Katarzyna

ZSS im Korczaka

1:07:30

NW K

11

Leskowska Daria

ZSS im Korczaka

1:07:31

NW K

12

Smalcerz Marzena

ZSS im Korczaka

1:07:33

NW K

13

Banasik Irena

Jaworzno

1:10:33

NW K

14

Józefiak Urszula

Jaworzno

1:10:34

NW K

15

Zawadzka Agnieszka

Sosnowiec

1:12:59

NW K

16

Śmiałowska Daria

Chełm Śląski

1:12:59

NW K

17

Stępien Klaudia

Mysłowice

1:12:59

NW K

18

Piwowarczyk Patrycja

ZSS im Korczaka

1:12:59

NW K

19

Warmusz Barbara

Mysłowice

0:31:22

K II okr.

20

Przewoźniak Wioleta

Jaworzno

0:16:10

K I okr.

21

Bogacz Mirosława

Mysłowice

0:22:20

K I okr.

22

Przebierała Urszula

Mysłowice

0:24:57

NW K I okr.

23

Biesiadecka Maria

Mysłowice

0:26:45

NW K I okr.

24

Chwiendacz Małgorzata

Imielin

0:27:24

NW K I okr.

25

Boba Renata

Imielin

0:27:25

NW K I okr.

Poprawiony: środa, 28 listopada 2012 08:38
 

Komentarze   

 
0 #3 Wiesława Katan 2012-06-06 16:41
Gratulacje dla wszystkich zawodników, organizatorów i myślę że kibiców też. Fajnie, że było sporo młodzieży :kiss: :-)
Cytować
 
 
0 #2 katan tomasz 2012-06-04 11:11
Gratulacje dla Zwycięzców i Wszystkich organizatorów
Cytować
 
 
0 #1 Kopeć Bożena 2012-05-22 20:45
Bieg wypadł super :-) naprawdę kawał dobrze wykonanej roboty ... bardzo potrzebnej oczywiście :-):-):-)
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack